Как да помогна на приятеля ми

  • 2 113
  • 28
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте  бих  искала да  ми дадете  съвет за ситуацията в която ни се случва приятеля  ми има малък бизнес съдружници са е едно момче  X   фирмата е на приятеля ми те са започнали заедно  от години   но  откакто  съдружника си има приятелка тя се меси навсякъде и  нещата започват да излизат  извън контрол  след  месец  ще  имат разговор за изясняване на отношенията  и  100%  ще  се скарат  съдружника  и приятелката така са се увълчили  и са станали  толкова  алчни че са безскрупулни  за каквото  и да е  най тежкото  е  че  на моето момче  му се къса сърцето защото  не иска  да си развалят  отношенията с  момчето X   Thinking

# 1
  • Мнения: 40
Твоят приятел няма отношения с неговата приятлка. Проблемът му е със съдружника. Като не върви- не върви, колкото и да се напъва твоето момче Confused

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ами  и аз сам вече  доста  объркана  защото  тя решава  всичко и се меси навсякъде а той мълчи  като  ....  защото  така му е угодно  а  тя   забрави  от къде е дошла

# 3
  • София
  • Мнения: 1 320
Тя се меша, защото някой и е позволил да е така? А ти защо го правиш? Остави ги те двамата да се разберат!

# 4
  • София
  • Мнения: 146
А тя с нейното вмешателство помага или вреди на бизнеса?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 620
Абсолютно е така  но  аз не смятам да се меся  а да събирам мнения и от други хора  в момента  защото  всички са вря ли  и кипя ли 

# 6
Ситуацията е сложна и няма еднозначен отговор.Сетих се за мой много добър приятел.Беше дясната ръка на шефа си-разликата е,че не бяха съдружници.Всичко вървеше нормално докато в делата на шефа не се намеси любовницата му-тогава се чудех толкова ли му е акала на този,че да и позволи подобно нещо.Приятелят ми остана без работа ,обаче бързо успя да се съвземе.Но доколкото знам любовницата съвсем е превзела фирмата на шефа-оня е назначил цялата й рода едва ли не и още не се знае какво ще стане,но...ще си пати.Така че,не се притеснявай толкова за приятеля ти-каквото има да стане,ще стане.Щом той е кадърен,винаги ще успява-със или без съдружника си.Но за пореден път установявам,че мъжете мислят с оная си работа-щом позволяват на некомпетентни жени(любовницата доколкото знам и средно образование нямяше) да им се намесват в бизнеса.Едно е да й купува каквото й скимне,друго е да я посвещава в работата си!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 620
Вреди  цените се зави шават за  бърза печалба  и хората  да не се от вчера  и после  не се вра щат  кара се с персонала  иска  все  да е на нейното  и така 

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 620
точно така  човек  като  е  работлив ,честен  не прави  интриги и сплетни  всичко  се оправя  ,тя пък една  приятелка  няма  на какво да се хванеш  нито  на  външен вид  нито  на  отношението  и  към околните  но това е  шефката  все пак  Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
А твоя приятел защо го е допуснал? Все пак те двамата имат равни права в тази фирма! Според мен, където има пари, няма приятелство. В повечето случай така става! Приателя ти отдавна според мен е трябвало да проведе разговор със неговия приятел и това какво място заема неговата приятелка във фирмата им. Еми да се разберат, да се изплати дяла на единия и другия да продължава по пътя си!

точно така  човек  като  е  работлив ,честен  не прави  интриги и сплетни  всичко  се оправя  ,тя пък една  приятелка  няма  на какво да се хванеш  нито  на  външен вид  нито  на  отношението  и  към околните  но това е  шефката  все пак  Joy

Каквато ще да е приятелката му, той явно е намерил за какво да се хване! И това да "ядеш" така някой зад гърба му, също не прави никому чест!

# 10
Как така е шефка?Нали съдружници са приятелят ти и приятелят му.Тази каква длъжност заема?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 620
ами  да  точно  така  води се там някаква  барманка  ли сервитьорка  но  се мисли за нещо много повече от другите  хора  тя като говори  вика  кара се  сега на края  на сезона приятеля  ми ще говори  с  него  и  да видим  те просто  се подиграват  е него отвсякъде  но  да видим кой ще  се смее последен

# 12
  • на майната си
  • Мнения: 425
Как така е шефка?Нали съдружници са приятелят ти и приятелят му.Тази каква длъжност заема?

"Шефовица" - таз ми е любимата длъжност Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 8 932
Леле, нямаш ли препинателни знаци на клавиатурата? Направо не се разбира какво пишеш. Мен пък ми изглежда, че тебе те е яд, че ти не си на нейно място. Нали знаеш: "не е луд, който яде баницата.." Така че и приятелят ти е виновен.

# 14
Някои хора си патим от добротата си.Аз гледам да съм винаги коректна и си мисля,че и хората трябва да са такива,но уви Simple Smile
Ще се справи приятеля ти със ситуацията,можеше и по-сложно да е.Щом чак му се подиграват,няма да го бъде май това приятелство.По-добре да се отдръпне от такива хора!

Общи условия

Активация на акаунт