Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте аз съм от Перник и с задоволство мога да отбележа, че отскоро докато разхождах малката в градинката открих един невероятен магазин където има дрехи на Страдивариус и бершка а казаха че скоро ще има и детски линии.
Цитирай
Можеш ли да ми кажеш къде се намира този магазин?
Цитирай

Warrenton,VA

Измисли си още няколко имена и цяла компания можеш да си заформиш! LaughingЕдин път ще задаваш въпрос,после ще си отговаряш...Ще ти е много весело...
Цитирай
мислех че в Перник не са останали толкова задръстени хора.
Цитирай

София, Западен парк

Мен ме интересува къде е този магазин  Peace
Ама по подробно описание,ако може че града не ми е много познат,но вилата ни е съвсем наблизо и ходим почти всяка седмица...та няма да е зле да знам откъде мога да си купя нещо за мен и бебчо  Mr. Green
Цените как са?
Цитирай

Измисли си още няколко имена и цяла компания можеш да си заформиш! LaughingЕдин път ще задаваш въпрос,после ще си отговаряш...Ще ти е много весело...
35 35 35
Поне правилно да беше написана "рекламата". Wink
Цитирай

Пловдив

аз поне ще си кажа, че магазина е мой и е в Пловдив, имам много модели на марката и като жена мога да кажа, че съм много доволна и от цените, и от качеството. ако някой се интересува , мога да му пиша на личната поща къде се намира.
Цитирай

София

Дрехи на Bershka гледах в Белград (ако не бъркам марката) и ми харесаха. Kifffla, не съм от Пловдив, но все пак ми пиши моля те къде ти е магазина, случва се да отида на разходка там.
Цитирай

Не, магазина не е мой дори и да ми се искаше. Но който е от Перник знае, че там няма много свястни магазини на нормални цени и повечето ходихме до София за всяко нещо. И такива магазини са повод за радост при нас. Айде вид улеснение, да не звучи пък прехвалено.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.