Stradivarius, bershka ,carling ima i w Pernik

  • 3 400
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте аз съм от Перник и с задоволство мога да отбележа, че отскоро докато разхождах малката в градинката открих един невероятен магазин където има дрехи на Страдивариус и бершка а казаха че скоро ще има и детски линии.

# 1
Можеш ли да ми кажеш къде се намира този магазин?

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Измисли си още няколко имена и цяла компания можеш да си заформиш! LaughingЕдин път ще задаваш въпрос,после ще си отговаряш...Ще ти е много весело...

# 3
мислех че в Перник не са останали толкова задръстени хора.

# 4
  • Мнения: 113
Мен ме интересува къде е този магазин  Peace
Ама по подробно описание,ако може че града не ми е много познат,но вилата ни е съвсем наблизо и ходим почти всяка седмица...та няма да е зле да знам откъде мога да си купя нещо за мен и бебчо  Mr. Green
Цените как са?

# 5
  • Мнения: 4 784
Измисли си още няколко имена и цяла компания можеш да си заформиш! LaughingЕдин път ще задаваш въпрос,после ще си отговаряш...Ще ти е много весело...
Joy Joy Joy
Поне правилно да беше написана "рекламата". Wink

# 6
  • Мнения: 20
аз поне ще си кажа, че магазина е мой и е в Пловдив, имам много модели на марката и като жена мога да кажа, че съм много доволна и от цените, и от качеството. ако някой се интересува , мога да му пиша на личната поща къде се намира.

# 7
  • София
  • Мнения: 708
Дрехи на Bershka гледах в Белград (ако не бъркам марката) и ми харесаха. Kifffla, не съм от Пловдив, но все пак ми пиши моля те къде ти е магазина, случва се да отида на разходка там.

# 8
  • Мнения: 1
Не, магазина не е мой дори и да ми се искаше. Но който е от Перник знае, че там няма много свястни магазини на нормални цени и повечето ходихме до София за всяко нещо. И такива магазини са повод за радост при нас. Айде вид улеснение, да не звучи пък прехвалено.

Общи условия

Активация на акаунт