Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Винаги съм знаела, че хората влагат различна дефиниция на думите и днес отново се сблъсках с това.
В нашия квартал няма свестни Интернет доставчици, намерихме едни, но взеха, че ги купиха.  И се почна едно ходене по мъките... Та аз им се тръшнах миналия ден и им казах, че искам да има сключен договор и да се знае кой с какви права и задължения е. В договора пише, че те са длъжни  при авария "своевременно" да отстранят проблема. Питам служителката какво означава това и жената казва "Когато техниците имат възможност" Shocked
А вие какво разбирате под тази дума?
Цитирай

София

Възможно най-бързо  Peace
Цитирай

София

Имахме прекрасни доставчици, но за съжаление се наложи да ги сменим. При тях "своевременно" беше веднага, по всяко време на денонощието.

Имам чувството, че сега сме при същия доставчик като вас, също беше купен наскоро. При тях често се случва да изчезне връзката, и общо взето я оправят за няколко часа, но ако проблемът е по-сериозен, може да я оправят чак на другия ден.
Цитирай

Като гледам за някои хора "своевременно разрешаване на проблем" значи разрешаване на проблем във време, избрано по собствено о/усмотрение  newsm78.
Цитирай

За мен е навреме, а в случая мисля, че би трябвало да е същият ден.
Ти не ги ли заплаши, че ще се откажеш от тях. Понякога се стряскат.
Цитирай

вкъщи

преди своевременно решаваха проблема а откакто се обединиха чакам да го решат два - три дена. ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.