Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора
Здравейте, мами и татковци!
Надявам се да не ме съдите за това, че публикувам тук това съобщение.

Казвам се Радослав Йорданов, преподавател в катедра "Маркетинг" към Стопанска академия - гр. Свищов. В момента подготвям докторската си дисертация и са ми нужни данни, които да потвърдят или опровергаят една от тезите ми. На този адрес http://my3q.com/home2/210/rado/77614.phtml може да дадете своя глас в подкрепа на изследването. Анкетата е лека, попълва се за 3-4 мин. и е абсолютно анонимна.

Наясно съм, че правилата на bg-mamma не допускат на сайта да се провеждат странични комерсиални или некомерсиални допитвания. Разговарях с г-жа Марина Кузманова, обясних за какво иде реч. Благодаря й за разбирането! С нейно съгласие си позволявам да публикувам повторно темата - първият опит бе за запознаване с правилата на сайта относно провеждането на външни допитвания Smile.

Благодаря и на всички отзовали се!

(Понякога при зареждане на анкетата текстът не се кирилизира. За целта от View / Encoding трябва да се избере Cyrillic (Windows) – това е при Internet Explorer.)
Цитирай

home!sweet home!

Попълних! Успех!
Цитирай

И аз. Успех!
Цитирай

out of space

Сигурно първа попълних, още като я пускаше в блог.бг  Wink
Цитирай

София

успех! ще попълня анкетата.

Въпрос 11 ме затрудни и не съм дала отговор. Много по-лесно мога да ви кажа какъв е средномесечният доход на домакинството.
надявам се коректно да анализирате събраните данни, тъй като изследването ви ще бъде сред отзовалите се и няма да имате право да обобщавате изводите за всички българи.

Цитирай

София

Peace
Цитирай

на брега на реката

отговорих, успех!
Цитирай

Успех.
Цитирай

Защо като отида на този адрес и ми се показват само някакви йероглифи? Какво да направя, за да видя анкетата?
Цитирай

София

На мене ми излизат маймунки. Не знам дали е защото съм с Мозила.
Цитирай

под голямата лоза

bowuu
Цитирай

И на мен ми излиза на маймуница и също съм с Мозила.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

попълних я и аз тази анкетка, щом е по правилата.
Цитирай
успех! ще попълня анкетата.

Въпрос 11 ме затрудни и не съм дала отговор. Много по-лесно мога да ви кажа какъв е средномесечният доход на домакинството.
надявам се коректно да анализирате събраните данни, тъй като изследването ви ще бъде сред отзовалите се и няма да имате право да обобщавате изводите за всички българи.

Първоначлано извадката бе замислена като квотна, но на практика ще се сведе до извадка на отзовалите се. И двете нямат представителна сила. В изводите ще бъде вмъкната тази уговорка. Резултатите ще имат ориентировъчен характер ... без да се правят общовалидни заключения. Анкетата се провежда изцяло онлайн, което няма да даде възможност на офлайн потребителите да кажат своята дума ...
Цитирай

там където искам, но не така, както бих искала

Успех и от мен  Peace Попълних!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 80 отговора