На коя подред среща е нормално...

  • 5 722
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Значи първата отпада.На втората или третата. ooooh!

# 46
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Първата.
Никога не съм била "трудна". Като ме привлича пича какво, да лицемернича ли! Пък и утре може влак да ме блъсне, не ща да ме е яд  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 622
Много са ми странни тези, които играят определени игрички и се правят на недостъпни, та мъжете да ги гонят.  Shocked Да, може така да са по-интересни, според собствените си възприятия за отношенията мъж/жена, но аз лично го намирам за крайно тъпо и малоумно.

Не си лягам на първата среща с мъжете, с някои (повечето) не си лягам изобщо, а с други действам при първата удобна възможност.  И никога не крия симпатиите/чувствата си. До сега тази стратегия е била крайно печеливша. Да се гоним и да се правим на "не ме интересуваш изобщо" не си го представям.



Никога не съм била "трудна". Като ме привлича пича какво, да лицемернича ли!

Ерика е абсолютно права  Wink

# 48
  • Мнения: 281
На първата.

# 49
  • Oslo
  • Мнения: 659

Ако не ми се иска да го направя на първата среща, значи това не е човекът за мен. А ако ми се иска - защо да се правя на ущипана мома? Никога не ми е харесвало да ходя на срещи месеци наред и накрая като се стигне до заветния секс - хоп - разочарование! Спестявах си тази част просто... животът е кратък. Омъжена съм от 12 години за прекрасен мъж, естествено тестът за съвместимост беше още на първата среща. Никога не се е държал с мен като с лесна жена заради това, даже не си го е помислял...

# 50
И аз тъй... Ожених се за първата жена, с която се "сборихме" още на първата среща...
Изглежда ми е писнало от: "Ама ти да не ме помисли за такава?" или "Къде е видеото?" /това става в годините, когато беше лукс/  Joy

# 51
  • Мнения: 7 723
....От ваша женска гледна точка как си определяте на коя среща да му пуснете, за да не изглеждате леки жени. Ясно е че още на първата не бива да му пускате защото ще изглеждате прекалено лесни в очите му. На коя е нормално според вас.
Боре, имам вече 10 годишен брак с мъжа,
на който му пуснах още на първата среща Crazy

# 52
  • Мнения: 1 212
 
....От ваша женска гледна точка как си определяте на коя среща да му пуснете, за да не изглеждате леки жени. Ясно е че още на първата не бива да му пускате защото ще изглеждате прекалено лесни в очите му. На коя е нормално според вас.
Боре, имам вече 10 годишен брак с мъжа,
на който му пуснах още на първата среща Crazy
Oх  ooooh!  и моя съжителства с една лека жена ... м-да  Thinking
Но това е така, сигурно защото той пък не се даде от раз Mr. Green  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма норма, всичко е нормално. Сексът не е жертва в името на мъжа, та да му треперим кога е момента.

# 54
  • Мнения: 3 423
Дотук добре, но защо Борис говори за пускане.
Ами тези, които не пускат, а си взимат своето?!

# 55
  • Мнения: 678
Зависи от това какво аз искам  Mr. Green Ама то винаги е било така - мъжа си мисли, че те е омаял, а просто жената е преценила още в първия момент какво иска.

# 56
  • Мнения: 2 448

Много малко са мъжете, които като ги видиш и искаш да вземеш нещо, затова повечето разчитат на снизходителното "пускане".  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 2 005
Вече 4г. живея с човека , на когото пуснах още на първата среща ... Joy

# 58
  • Мнения: 2 253
Амиии...кАде петата среща, в полунощ  bowuu

# 59
  • Мнения: 2 005
И аз тъй... Ожених се за първата жена, с която се "сборихме" още на първата среща...
Изглежда ми е писнало от: "Ама ти да не ме помисли за такава?" или "Къде е видеото?" /това става в годините, когато беше лукс/  Joy
   hahaha Хей, Трепача ти да не си съпруга ми и да си се регистрирал тук без да разбера ?! smile3503

Общи условия

Активация на акаунт