Защо ми случи и на мен-Трагедията да остана сама...

  • 2 705
  • 11
  •   1
Отговори
Ето,ч и на мен ми се наложи да се регистрирам в подфорума на разбитите сърца.Ах как искам да ми подадете ръка в този труден за мене момент.
Моля ви ,не оставайте безразлични към болката ми,която реже сърцето ми с нож.
Аз съм на 26 години и имам 2 деца,първото го родих на почти 20 години.Следващото на 22.
Голямата ми дъщеря,тази години ще е 1 клас наесен,а вместо да я изпратя с песен,аз се разкъсва,м от мъка
В неделя,вечерта се прибирам с децата от село..и какво да видя-В собственото ми легло,в семейното ми легло,Съпругът ми,с който имам връзка от 10 год.И моя позната-наскоро разведена.
Помня,че той много се закачаше с нея....той ходеше да ѝ помага за разни ел.утеди,за смяна на крушки и пр. след нейният развод.
Веднъж тя беше болна,а аз пртих благоверния да и носи лекарства...ИЗОБЩО ама ИЗОБЩО не съм се съмнява;ла в нея.
Та тя е на 33 год.А с мъжът ми сме по на 26.
Залюбихме се в училище ,в класната стая...На един чин седяхме-4 години...и след абитиоренската вечер,още юни се венчахме.
Шегувахме се,че гостите ще си ползват тъкмо роклите и костюмите от бала.
а сега какво -сварвам го в семейната спалня,точно като по сценарий на сапунен сериал ...сварвам о с наша позната.
Какво да направя-така боли.
Цяла нощ се карахме,крещяхме.Събрах му дрехите -изхвърлих ги...през тераста...Грозно,грозно от моя страна.
Тя си тръгна на бърже,докато аз крещях и то пред децата.От това най-мнго ме боли,че и малките бяха свидетелки на гледката.
Той се избесе в пониделник.
Бракът ни беше добър.Отдавна не правихме секс-аз го отдавах,че просто сме преуморени.а то какво било.
Аз бях на село.вбърнахме се с една кола,на роднина,исках да изнадаме тати.Бях на село,за да помагам на майка му за зимнината,зимнината да правим-лютеница,салца,чушки да пече,м...
А той-какво направи той...
Страдам,Иначе е отговорен,Паи дава -добре печели.Но и аз се скъсвам от работа.
Защо ми изневери,защо разби цемейството ни,живота ни.
Да го беше направил дискретно,в чуждо ,в нейното легло-Тя е сама,живее сама.След грозен развод,взе апартамента на мъжут си....
И моят съпруг.

# 1
  • Мнения: 1 809
да бе вързах се  Joyче и грамотно написано  hahaha

# 2
  • Мнения: 1 425
Не бързай с решението за окончателна раздяла. Дай си време да се успокоиш и да си помислиш така.
Не одобрявам изневярата, знам че много те боли, но мъжете лесно се поддаваме на изкушение - уви.
Това че си ги заватила у вас може да е било под влияние на другата - точно с цел да ги хванеш и мъже да остане за нея.
Това че отдавна не сте правили секс никак не е добре. Помисли си дали и ти нямаш някаква вина за това нещо.
Мъжа трябва да се изпраща от къщи с пълен стомах и празни топки. Звучи малко грубо, ама често спестява проблеми.
Незадоволения мъж, а и незадоволената жена са на една крачка от кривването.
Помисли си пак дали мъжа си струва да му простиш. Не взимаи решения за цял живот в момент когато си изнервена и много наранена.
Успех и късмет каквото и да решиш.   bouquet

# 3
  • Мнения: 903
Сърничке, не знам какво да ти кажа.., освен че разбирам болката ти и ти съчувствам наистина... Точно в същата като твоята ситуация не съм попадала, но това чувство - да ти се реже сърцето като с нож, ми е много познато... За съжаление няма рецепта как да притъпиш болката, но можеш да опиташ да си доставиш на себе си и на децата някакви удоволствия -знам ли - ходене на лунапарк, цирк, кратка екскурзия до някъде... Най-доброто което можеш да направиш за себе си в момента е да  запълваш всяка минута с различни /по възможност приятни/ неща, които да държат ума ти далеч от преживяното.., сама да не си даваш възможност да задълбаваш... Оптималният вариант ще е ако има начин да се откъснеш и от домашната обстановка - затова предложих и екскурзията като вариант, но то е и въпрос на средства и време, които ти си знаеш дали можеш да отделиш в момента...
           Знам, че още си под въздействието на това, което са видели очите ти, но съзнанието и сърцето отказват да приемат... Просто е нужно време да премине първоначалния афект и мислите ти да започнат да се избистрят... До тогава те съветвам да не предприемаш нищо импулсивно в посока на изясняване със съпруга ти.., дори най-добре изобщо избягвай всякакъв контакт с него.

Кураж! Hug

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
да бе вързах се  Joyче и грамотно написано  hahaha

То това е основното изискване, за да влезеш в някоя драма - да си грамотен.
Или по-скоро май логиката трябва да е друга - като сме много грамотни, овреме да не се вкарваме във филми, нали  Mr. Green

уплашена сърна , сигурна съм, че ти е много тежко.
За съжаление, стигнах до извода, че много често при хора,
събрали се толкова рано, се стига да подобни неща.
Особено мъжете (а може би и жените, незнам) често страдат от някакво чувство
за неизживяност, недоказаност и т.н.
Като добавиш и неизбежната рутина, и проблемите, които винаги съпътстват съвместното съжителство, и една въртиопашка - ииии факторите стават много  Confused
Иначе, нямам какво да добавя след казаното от Пантер и Блонди-мама.
Трудно ще ти е много, но все някога болката ще премине.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 259
Точно в същата ситуация съм била, само дето влязох сама у нас, дечко беше на градина.
Не съм крещяла или нещо такова, излязох и казах да ми се обади, когато е сам. Обади се след малко, говорихме, помолих го да се изнесе, изкарахме разделени една седмица и се събрахме - дадох шанс.
В резултат, следващата година се разделихме заради друга (всъщност не знам дали е друга де, той така каза).
Общо взето, смисъл от прошка за мен няма. Много боли, но болката от раздялата минава, а любовниците - не.

# 6
  • Мнения: 74
Разбирам те прекрасно, сърничке. Като изключим накои неща - аз не го сварих в леглото. Карах много тежка втора бременност (близнаци - едното дете не оцеля, повръщане, шарка и т.н). Той беше непрекъснато недоволен от нещо, не можеше да спи нощем, но не споделяше нищо. Колко съм го питала - мълчи. Реши да се обезкосмява - аз в шок му викам - да нямаш любовница, той - ти луда ли си, не. Караници, мълчане, какво ли не. Иначе пари бол, но не се свърташе хич вкъщи, дори през почивните дни. Бях решила само да родя - да поговорим открито да си кажем каквото има, той се съгласи. Родих - отново с усложнения, на Нова година. Прекарах я сама, защото не се сети да ми се обади (оправда се с голямата ни дъщеря). На изписвинето ми забрави якето, закъсня, трясня ми някакъв букет. Идилия просто. Не можех след секциото почти нищо, той не пипваше. Обаче аз си трая - нали за семейството. Дойде погачата на детето - на 2рия месец. Преди да дойдат гостите ми се накара нещо и аз го попитах в очите какво има. Има друга. Не знам какво ще правя, обичам я. Не съм решил как ще постъпя. Смятай аз какво бях - парцал. Секна ми кърмата от шока, отслабнах драстично, целия ми свят рухна. Познавахме се от ученици - повече от 10 години бяхме заедно, минали през какво ли не. След 1 седмица ми каза, че отива да опитва да живее с другата - не знае кога ще се върне, ще вижда децата понякога - минахме с номера за командировката. След 2 седмици се върна и отсече. Ще опитваме. Няма да ти кажа обаче нищо - нито докога, нито коя е, нито дали се виждам с нея, нищо. Ти се старай. И аз се старах. 6 месеца. От случаен смс разбрах коя е - стара мома, секретарка в неговата фирма, неомъжвана, по-голяма от нас, за мозъчните способности няма да споделям, щото съм пристрастна. Поисках да се видя с нея, което ги уплаши. И на следващия ден ми каза, че иска развод, че така е по-добре, че е честен, да си оправя живота и т.н. Ще ми дава пари. Напуска ме 6 месеца - заради децата. Един ден тук, един ден там. Въобще на никой не пожелавам този ад. Разведохме се. Той се промени. Аз също.
След време обаче разбрах, че развода е бил на-хубавото нещо в живота ми. Беше ми ужасно трудно, но се справих. Убедих се, че Господ забавя, но не забравя (разбирай имаше възмездие върху му, включващо тежка катаастрофа, кома, амнезия и прочие). Успях да уредя живота си, въпреки че и до ден днешен той продължава да ме тормози за какво ли не. И аз не съм цвете за мирисане, знам своите грешки, но се опитвам всеки ден да бъда добър Човек, добра Майка и добър Приятел. Гледам в своята паничка, защото чуждата никога няма да е моя. Срещнах невероятен човек (също разведен) и разбрах, че никога не е трябвало да изневерявам на себе си и своите вярвания. Аз също ще имам първокласничка тази есен. Затова искам да ти вдъхна кураж. Много ще ти е трудно. Но ще се справиш, защото нямаш друг шанс - заради себе си и заради децата си. Каквото и да решиш да направиш оттук нататък. Пожелавам ти много вяра в себе си!   bouquet

п.с. Сори за ужасно дългите писания   Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 809
Ама вие сериозно ли не разбрахте ,че това е пързалка???? ShockedДаже знам и кой го е написал!

# 8
  • Мнения: 903
Ама вие сериозно ли не разбрахте ,че това е пързалка???? ShockedДаже знам и кой го е написал!

       Ами явно не, поне аз.., щом съм си направила труда да пиша...
Но не е зле, след като очевидно имаш някаква идея, да осветлиш "заблудените овце" /в т.ч. и мен/ Blush  В крайна сметка предполага се, че тук се решават да пишат хора, дето доста им се е насъбрало... И в тоя ред на мисли, види ми се направо извратено някой да си прави кефа по такъв начин, измисляйки си подобна история, само за да гледа нечий сеир...
       Но пък аз съм си наивничка и си мисля, че щом сама никога не бих си направила такъв изгаврен експеримент, съответно няма хора, способни на такова "забавление"...  Та Малвина , сподели какво имаш предвид, разбира се, ако нямаш нещо против де!
       Щото пък от друга страна съгласи се, че е доста кофти да обвиниш някой в подобно нещо, пък да се окаже неоснователно... Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 809
Блонди,ами мисля че се познаваме от доста време и до сега не съм си позволила да обвиня някого,нали?!И да сподля кой е,няма да има особено значение,тъй като едва ли някой от вас го познава.Само ще кажа,че написаното е от нечий бивш мъж.Няма повече да обяснявам,защото нямам желания да му правя кефа да се подиграва на гърба на хора,на които последното нещо от което имат нужда в момента е това.За съжаление не за първи път се случва някой да си прави кефа по подобен начин.Съжалявам,че го казах,но се чувствах тъпо като гледах как се опитахе да дадете  подкрепа на някой, който...определено не заслужава.И съжалявам,че ти е минало през ум ,че така безотговорно ще упрекна някой.

# 10
  • Мнения: 903
Малвина, ни най-малко не съм целяла да те обвинявам... Съжалявам ако ти е прозвучало така.., ама просто исках да разбера.., щото наистина ъкълът ми не побира подобно извратено удоволствие...
То от такива работи на човек да му се отще да оказва подкрепа изобщо... и кво ще стане - "покрай сухото да гори и суровото" /дето е приказката/...
Извинявай, ако съм те засегнала!  bouquet

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Блонди,ами мисля че се познаваме от доста време и до сега не съм си позволила да обвиня някого,нали?!И да сподля кой е,няма да има особено значение,тъй като едва ли някой от вас го познава.Само ще кажа,че написаното е от нечий бивш мъж.Няма повече да обяснявам,защото нямам желания да му правя кефа да се подиграва на гърба на хора,на които последното нещо от което имат нужда в момента е това.За съжаление не за първи път се случва някой да си прави кефа по подобен начин.Съжалявам,че го казах,но се чувствах тъпо като гледах как се опитахе да дадете  подкрепа на някой, който...определено не заслужава.И съжалявам,че ти е минало през ум ,че така безотговорно ще упрекна някой.
склонна съм да се съглася
нямам добър спомен какво писах когато хванах мъжа си в любовни смс-и, но определено не бе толкова натруфено и префърцунено
то бива бива мелодрама ама от тази вече ми идва в повече
ако автроката е реална да се защити и вярвам ще и се помогне......ако не е - вярвам наистина някои неща се забавят, но рано или късно възмездието стига когото трябва

Общи условия

Активация на акаунт