Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте,
налага се да пътувам с тях до Кавала на 17.09 за три дни.
Ще Ви благодаря, ако имате мнение
Приятна вечер
Цитирай

varna

Аз съм работила във Варна с тях. Това е софийска тур. агенция, пращаха ни гости в хотела и нямахме проблеми с тази агенция. Относно договорките бяхя точни. Не съм ги ползвала като клиент, но като партньор са коректни. Успех!
Цитирай
Яна Тур са агенцийка, която препродава пакети на туроператори. Българите не правят много разлика между турагент и туроператор. Операторът има лиценз да създава продукт (ако има и лиценз за агент можр и да препродава чужди и собствените си пакети), а агентът може само да препродава.
Офертите, които ни заливат например за Гърция и Турция през майските празници се правят от 3-4 фирми, затова и разликите в цените на всички агенции са 10-тина лева. А тези оферти се предлагат от стотици агенции.
Търсете туроператори, защото макар да делят своя процент печалба с агентите, агентите понякога вдигат още цената от лакомия. За Гърция ще е с 20 лева, но за Доминикана или Малдиви е със стотици евро понякога. Не че са толкова зле, но са малка агенция и аз не я препоръчвам.
Цитирай

София

Благодаря Ви момичета за отговорите.
Е резервирах с тях. Те организираха екскурзия за датата, която ми трябваше. Малко скъпичко ми се видя 210 Евро за три нощувки.
Приятен ден
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.