Как да му кажа, че искам бебе?

  • 7 014
  • 26
  •   1
Отговори
Не, не се смейте, проблемът е сериозен, така че ще започна отдалече:
Женени сме от 1999г., в началото на 2001 решихме, че много искаме бебе и му е време - стана веднага  -  сега е почти на 7. От около година нашият татко започна да си прави устата за още едничко (по възможност момиченце  Wink).
Парирах всичките му опити (вкл. и онзи ден), но един ден ме "хвана", когато му казах, че трябва да проверим къде са детските ясли в новия квартал  hahaha  Embarassed. От тогава е по-спокоен, но честичко подмята... Готви една стая от бъдещото жилище за бебето... Аз все се опъвах. В последните месеци обаче направо се разтрепервам като видя бебенце, все ми се иска да ги гушкам, а и приятелите ни се сдобиха с по още едничко... (и все момиченца Laughing)
Стисках зъби ама днес-утре ще ми свърши цикълът, а още не съм му казала, че трябва да се почва бебеправенето. А щом иска плитки, трябва да е веднага!
Помогнете, дайте идея как да му го кажа!  Praynig
Не държа да е много романтично, щото след положителния тест за синето, цял ден тичах да му купя "чашата на татко", а той   Confused
Така че  Thinking  newsm78  Crazy
Помощ, моля-я-я-я!  Praynig Нямам никакво време, слава Богу, че той няма да се прибере тази вечер, ще чакам съвети.

P.S. Да си призная и аз вече се заглеждам в хубави роклички Embarassed

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз ли не разбрах, или ти е много объркан поста!Нали приготвял стая за детенце, какъв е проблема?Явно иска, ти искаш, какво не разбирам?

# 2
Аз ли не разбрах, или ти е много объркан поста!Нали приготвял стая за детенце, какъв е проблема?Явно иска, ти искаш, какво не разбирам?

Сигурно е много объркан: проблемът е, че твърде дълго се дърпах, разправях, че сме стари вече и други триста глупости, не върви сега да река "Хайде, друже, че е време - бебето не чака!"
Тъкмо това ме притеснява, ама много  Embarassed, как след всичките откази да настоявам за  luvbed и то веднага!
Трябва някак си да му кажа, че вече искам, ама мно-о-ого ме е срам  Embarassed
Какво да правя?

# 3
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ми, аз бих го погледнала в очите, бих го целунала и бих казала просто 'искам бебе'  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 975
Щом и двамата го искате не са нужни думи Simple Smileа действия Wink

# 5
  • Мнения: 1 248
Щом и двамата го искате не са нужни думи Simple Smileа действия Wink
Много точно казано
ПОДКРЕПЯМ Peace Peace Peace

# 6
Щом и двамата го искате не са нужни думи Simple Smileа действия Wink
Много точно казано
ПОДКРЕПЯМ Peace Peace Peace
Да, милички, ама след като толкова години ме е "пазил" (това винаги е било само негова грижа) сега нали трябва да "спася положението" с някоя и друга думичка. Не мога просто да го замъкна в леглото и после да го вържа, за да не "излиза" Laughing
Пожелайте ми късмет, вероятно тази вечер ще си е вкъщи (ако не ходим у техните при малкия   Confused)
Наистина се нуждая от идеите ви още днес! Благодаря ви, милички!   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 054
Ми, не е нужно още преди секса да му го кажеш според мен... Като започнете и усетиш, че наближава да свърши, просто му кажи "Не е нужно да излизаш... и двамата искаме плитки" и така. Моя мъж така направи... дърпа се, като кажа,ч е искам бебе той вика за това не се говори, а се прави и аз се отказах да говоря. След седмица - 2 просто си свърши в мен и аз..  #Crazy И той после каза, че искаме едно и също и затова го направил Simple Smile Успех!

# 8
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Абе айде стига, това е мъжа ти, няма срам ме е или неудобно ми е.Не е някой непознат.Ако не може да "говорите" или "действате" на тази тема... ooooh!

# 9
  • Мнения: 304
На твое място нямаше да се мъча с приказки. Почвате се, като наближи да свърши го гепваш за дупето и не му даваш да си го извади. Ако те погледне въпросително, просто се усмихни и кимни. Някак си ей така виждам нещата, смятам, че съвсем добре ще разбере промяната в твоето мнение. И така няма да има нужда да обясняваш каквото и да е.

# 10
  • Мнения: 112
Какви са тея терзания за няма нищо бе жена ShockedДа не сте заедно от вчера,едно дете имате вече,че си седнала да се притесняваш как да му кажеш.Ти го искаш и той го иска ако проблема е ,че не можеш да му го кажеш май наистина има проблем!

# 11
  • Мнения: 3 294
Какви са тея терзания за няма нищо бе жена ShockedДа не сте заедно от вчера,едно дете имате вече,че си седнала да се притесняваш как да му кажеш.Ти го искаш и той го иска ако проблема е ,че не можеш да му го кажеш май наистина има проблем!
Напълно подкрепям ,все пак след толкова време съвместен живот , няма от какво да се притесняваш , та това е мъжът ти , даже и без приказки трябва да се разбирате Wink

# 12
  • Мнения: 379
Щица ма голяма си скица...честно....Относно какво да кажеш...какво толкова да казваш вие вече сте се уточнили просто  luvbedи това е ...много добре сте си решили даже.Защо те е срам да му се не види???

# 13
  • Мнения: 1 209
Това ми звучи като поредната тема блъф  newsm78

Иска ми се ама не ми стиска Crazy

# 14
  • София
  • Мнения: 8 931
Kaк може след толкова години заедно да те е срам!? Shocked Просто като си лягате му кажи: вече не е нужно да ме пазиш, защото е време за бебенце. Не знам да има предварителна подготовка за това. Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт