Икариам - 2 - "Долу кръчмите, да живее културата!"

  • 44 153
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 950
polly   още не съм пратила вино на Цвети, те с часове се придвижват моите кораби между моите градове Whistling а до нея знам че ще е с дни, щом можеш помогни и ти, а пък аз на някой по-близко, ама май няма засега такъв  newsm78

Аз не съм воювала и дано не ми се наложи, защото още не съм достатъчно силна, а пък и не мога да правя още войски - едвам ги издържам тези дето ги имам Crossing Arms

ПП - Дарка, пратих ти един културен обмен , ако все още е в сила предложението  bouquet

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 14:02 от lideto70

# 31
  • Мнения: 280
Благодаря, за топлото посрещане  Hug

Лиде, приех договора и народа вече се посъвзе  Laughing сега остава трудната задача да събера ресурсите за резиденциите ... много скъпо бе  Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 950
Дарка, и аз съм доволна от договора.   bouquet А тези ресурси за резиденциите и при мен бяха много трудни, аз избързах с правенето на колонии на доста ниски нива на кметствата и беше кошмар. Sad
Но ще се справиш  newsm10

# 33
  • Мнения: 2 774
cveti2c2 след 9-10 часа 150вино е при теб - утре ще ти пратя още толкова/не мога да отделя 300 направо - нямам излишно/
Предполагам че даваш по 8 вино на час или по 5   Thinking


П.п три пъти го пускам вече това съобщение.....нета ми е кошмар  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 366
polly, аз съм по-близо до Цвети и ще й пратя вино. Писах й, но тя още не е отговорила. Аз съм й на 2 часа, тъй че ще помагам.

# 35
  • Мнения: 2 425
Здравейте на всички  wavey От скоро и аз си направих град Faelaios[44:62] > Vratza. Вие в кой съюз сте и предимство ли е съюза или може и без него? Трябва ли да съм в съюз, в който членуват повечето от острова, на който ми е градът? Извиняам се ако е коментирано, но още не съм изчела темите.

# 36
Privet na vsichki Grinning
I az se macha da se razvia v ikariama  tania71,sega se opitvam da sabera resurs za treta kolonia,napravo e koshmar ooooh!,no niama kak .
Shte se radvam na vzaimo pomosht s vas Grinning.
Na poslednia vapros -ne e zadaljitelno da si v sauz s gradove ot ostrova ,precenkata e tvoia.
Priatna igra:)Simple SmileSimple Smile

# 37
  • Мнения: 1 505
 _baby ,добре дошла и в тази игри4ка.Ами не е задължително нито да си в саиуз нито пък с някой от острова ти,но за да не те нападат и за да имаш за6тита от по напредналите е хубаво да си в саиуз,а и колкото сте по близко един до друг 4леновете на саиуза толкова по бързо 6те си помагате,и в слу4ай 4е те нападат 6те се отзовът бързо.
tania71 ,здравей.Дай си то4ните координати на острова на който си.И да мъка е ,аз 6те се опитвам за 5 ти град да събирам ресурси ве4е макар,4е това е кошмара сега.
А някой слу4айно да разбира англииски да преведе новия ъпдейт,ако има такъв желае6 6те го постна тук или във форума може да го намери.

# 38
  • Мнения: 2 425
Благодаря за отговорите  Wink enamorada и аз се радвам, че се засичаме и тук  Peace

# 39
  • Мнения: 2 774
 welcome на _baby и tania71.Успех в играта Ви желая  bouquet
Bori-Ana   bouquet


# 40
  • Мнения: 280
Бейби , таня71 добре дошли  Hug

Успех на всички  Peace

# 41
  • Мнения: 6 992
Отоврих си и на бг сървъра - 25:57 Еополис Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 505
Отоврих си и на бг сървъра - 25:57 Еополис Mr. Green
Мила ти си то4но над мен на кристала,аз аз под теб на острова с кристала.Съседки сме и се радвам много,4е 6те имам с кого да си търгувам и да сме си дружки в играта,а и ако влезеш в моя саиуз 6те бъде страхотно.Лошото е,4е в момвнта не приемат с малко то4ки казват над 10 000,но ако си съгласна аз мога да говоря с тях и да те вземем.

# 43
  • Мнения: 6 992
Ооо, страхотно, енаморада!
Няма нужда още, аз сега се застроявам. След някоя и друга седмица като се поочовеча...пооградча по-скоро, можеш да им кажеш една-две добри думи за мен Grinning

# 44
  • Мнения: 1 505
Окончателната версия 0.2.8 - превод             

--------------------------------------------------------------------------------
Свойство - Щастието на собствените граждани намалява при прекъсване на договори или развалянето им при атака
Свойство - Съюз: Министрите на вътрешните работи сега имат възможността да създават различни рангове с различни права и да назначават на тях членове на съюза
Свойство - Съюз: Генералът има възможността да преглежда всички атаки срещу членовете на съюза
Свойство - Съюз: Генералът има възможността да преглежда всички военни действия, предприети от членовете на съюза (включително атаки и пратени на помощ единици) - той също има възможността да ги прекъсва
Свойство - Съюз: Прегледа на договорите показва всички видове договори, сключвани от членовете на съюза
Свойство - При редактиране на външната страница на съюз можете да виждате Preview, т.е. как ще изглежда тя
Свойство - При колонизиране вече не можете да пращате повече ресурси за колонията от тези, които ще могат да се съхранят в града
Свойство - Съобщението за максимален капацитет за съхранение на ресурс вече включва и попълнение за търговската кантора
Свойство - Списъка с дарения с депозирания дървен материал преработен
Свойство - Подреждането на военните действия преработено
Свойство - Защитата на пристанището и града е възможно отново
Свойство - Военният съветник е ограничен до 10 рапорта/съобщения на страница
Свойство - Функция за докладване на потребители на островния изглед
Свойство - Показване на ъпгрейдите на единиците, адаптирано към Ikipedia
Свойство - Добавен позорен стълб за всички потребители. Линкът може да се открие на страницата с точките
Свойство - Прегледът на транспорта е адаптиран
Свойство - Собствените оферти в търговската кантора, включително тази от актуалния град, отново се показват в търсача на сделки
Свойство - Вече не е възможно да се извършат действия с бутоните "back" или "reload" на браузъра (например закупуването на търговски кораби при натискане на refresh)
Свойство - �азлични подобрения за намаляване времето за зареждане и предотвратяването на "бели страници"
Feature - New building destruction screen
Свойство - Нов екран за разрушаване на сгради
Свойство - След промяна на E-Mail адреса той трябва да се потвърди, за да може да се използва за акаунта
Свойство - Допълнително поискване на паролата при промяна на E-Mail адреса е добавено
Свойство - При прозорчето с информация за избран град при островния изглед вече можете да видите позицията в класацията с точки на играча
Оправен бъг - Грешка при изгледа на прозорчето с информация при докладите за битки
Оправен бъг - Корабите понякога не бяха показвани в пристанището, докато се зареждаха
Оправен бъг - Грешен прозорец с информация за съхранението се е показвал в търговската кантора
Оправен бъг - Когато собствен шпионин е бивал открит, форматът на доклада е бил грешен
Оправен бъг - Доклади за заловени шпиони не можеха да се отварят
Оправен бъг - Постоянния ефект на чудото на Посейдон е бил грешен
Оправен бъг - Формулата за времето за създаване на шпионин е била грешна
Оправен бъг - Грешка при изгледа в посолството с Internet Explorer 7
Оправен бъг - �есурси можеха да се създават по време на сделка в търговската кантора
Оправен бъг - �есурси можеха да бъдат загубени по време на сделка в търговската кантора
Оправен бъг - Някои играчи имаха липсващи точки за действие
Оправен бъг - �азрушаването на някои сгради не връщаше никакви ресурси
Оправен бъг - Грешен изглед при военния съветник. Атакуващите са били показвани като окупационни сили.
Оправен бъг - Подреждането по дистанция в търговската кантора е било грешно
Оправен бъг - Купуването на строителен материал използвайки търговската кантора е било неправилно
Оправен бъг - Търговската кантора показваше резултати извън обхват
Оправен бъг - При атакуване на вълни някои търговски кораби изчезваха
Оправен бъг - Нямаше защита на сигурните ресурси в склада при специални атаки на вълни
Оправен бъг - Единици са можели да се изпращат по вода, дори когато пристанщието е било блокирано
Оправен бъг - Докато в работилниците се е работело по ъпгрейд, те са можели да бъдат разрушавани или разширявани
Оправен бъг - При точките за злато имаше играчи с отрицателни точки
Оправен бъг - В някои случаи данните за град са били сменяни с автоматични съобщения
Оправен бъг - Грешка при изгледа при дипломата-съветник с Internet Explorer
Оправен бъг - Грешен изглед на продължителността за зареждане на екраните за изпращане на кораби/единици
Оправен бъг - Свободни шпиони изчезваха при някои обстоятелства
Оправен бъг - Грешен изглед при приемането на търговска сделка с Internet Explorer
Оправен бъг - Времето за създаване на шпиони е било грешно при скривалище с ниво 21
Оправен бъг - Грешка при изгледа при премийния изглед на дипломата-съветник
Оправен бъг - Грешка при екрана с подредбата на културните ценности

Общи условия

Активация на акаунт