Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора

София

Момичета, попаднах на модно ревю " Hot in the City ", показващо най-новите тенденции в женското бельо и останах изненадана от един модел.  Thinking

Намирате ли това бельо за hot, секси и бихте ли се спряли на него за някоя страстна вечер ?   Mr. Green

« Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 21:00 от Иля »
Цитирай

Не, не ми е секси.
Не бих сложила по никакъв повод такова бельо.
Освен, на среща с чужд мъж, ако имам притеснения, че може да вляза в грях с него. Thinking
Цитирай

In The Middle Of Nowhere

Има си своето очарование  Rolling Eyes  а и не винаги последните тенденции в модата съвпадат с нашите виждания за естетика и красота, а и аз такива абсурди съм виждала през годините от подобни ревюта, че ...  Sick
Там е работата и че освен това през последно време такива виждания ни се налагаха като идеал за мода, стил и сексапил(визирам прашките) че при една такава гледка(като от снимката) трудно можем да възприемем такова бельо (според мен)  Smile

Ако пък го погледнем от практичната страна, сигурно такива гащи доста топлят през зимата  Mr. Green
Цитирай

там,където ме обичат

Не ,определено ми въздейства страстоубийствено  Stop
Цитирай

София

аз бих и взела синьото цвете и гривните, останалите неща могат да си ги задържат  hahaha
Цитирай

Willebroek, Belgium

Никак не ми е секси  ooooh!
Ако се появя пред мъжа ми с такова бельо сигурно ще му мине мерака за страстна вечер  35 35
Цитирай

близо до морето

И аз не го намирам за секси,но има хора за всичко Hug Hug
Цитирай

София

определено не ми харесва
Цитирай

София/Света на Диска

Никак не ми се вижда секси.  #Crazy SickБезвкусно ми е. Чак смешно. Ако има бельо, което е антисекси, то е точно това.
Никога и по никакъв повод не бих облякла подобно бельо.
Naughty
Цитирай

Не бих облякла такова бельо определено. Може би трябва да попитаме мъжете как им въздейства но според мен тях ги вълнува повече това което е под бельото....
Цитирай

Сутиенът е сладък и непритенциозен, а гащите са като на Бриджит Джоунс. 35
Секси и хот, определено - не, може би бих обула такива някоя самотна зимна вечер, сигурно топлят. Laughing
Цитирай

Не ми харесва newsm78
Цитирай

София

Секси??? ShockedБаба ми има подобно,моля те Иля да не си облякла подобно нещо Naughty ти заслужаваш по-добро.
Цитирай

Бургас

всичко друго, но не и секси.За мене е грозно.
Цитирай

София/Света на Диска

Не бих облякла такова бельо определено. Може би трябва да попитаме мъжете как им въздейства но според мен тях ги вълнува повече това което е под бельото....

В такъв случай, ако си права, тогава и едни джиджани бабешки гащи ще въздействат така. Нали мъжете се вълнуват от това, което е отдолу. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора