На почивка с деца на планина?

  • 1 599
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 289
Хайде момичета, помагайте Hug Искаме да отидем на някое хубаво местенце септември месец, баткото е на 5 години, а малката на 4 месеца Peace Давайте идеи, че много се чудим на къде да поемем Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Хайде момичета, помагайте Hug Искаме да отидем на някое хубаво местенце септември месец, баткото е на 5 години, а малката на 4 месеца Peace Давайте идеи, че много се чудим на къде да поемем Simple Smile
Първа идея от мен Grinning:гр.Априлци-хотел Марагидик или Панорама,имат всичко налично за спокойна семейна почивка. Peace

# 2
  • Varna
  • Мнения: 288
Здравей.Първо да ти честитя дъщеричката Hug  bouquetАз също препоръчвам Марагидик-Априлци.Миналата седмица се прибрахме оттам,а също така и Чичо Томовата колиба-Трявна.И на двете места е подходящо за деца Peace

# 3
  • Мнения: 138
Ние след седмица отиваме на язовир Въча, в / бивша/ почивна станция "Антонивановци" . Не сме били до сега , но отзивите на наши близки са много добри. Надявам се да е така !
Със сигурност обаче, природата е невероятна!
Който е минавал от там , знае !

# 4
  • Мнения: 4 784
Пампорово. Лятото е много приятно. Две мои приятелки изкараха там летните си семейни почивки. И двете са с по две деца. Страшно са доволни.

# 5
  • Мнения: 318
Велинград-първо заради чистия въздyх,второ заради минералните басейни и трето много детски площадки.Ще останете доволни,преди три дни се прибрахме оттам и сме очаровани от града. Peace

# 6
  • Мнения: 4 784
Peace Също много добро предложение.

# 7
  • Мнения: 2 037
Пампорово. Лятото е много приятно. Две мои приятелки изкараха там летните си семейни почивки. И двете са с по две деца. Страшно са доволни.

Извинявай, не се заяждам, но какво им е харесало на Пампорово? Там самите хора от едно барче казаха, че има туристи само на базата на БНТ, защото много било евтино. На Пампорово видях само строителни машини! Строежи, сечища, прахоляк. Едва намерихме пътя за "Студенец", където се озовахме на гигантска строителна площадка. Обаче получаваш наливна бира срещу 3 лв. , въпреки че няма кьорав турист. Само едно сем. с бебе.
Аз обожавам планините, много по-добре ми влияят от морето. Няма как човек да остане безразличен към разрухата, която им причиниха Банско и Пампорово.
Но съветвам всеки да се качи на Снежанка и да види отгоре за какво става въпрос. Ние се качихме на лифта и бяхме сразени от гледката.
Много по-цивилизован избор е да се отседне в Чепеларе, ние така направихме, апартамента беше чудесен, 35 лв на вечер, като партера беше направен на механа-кухня за ползване от гостите.

# 8
  • Мнения: 4 784
В момента не мога точно да кажа къде са отсядали, но знам, че и двете бяха в самия край на Пампорово. Не са се оплакали от такива неща, напротив, казаха че децата са лудували на спокойствие по поляните.

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Трявна (много хвалят тук във форума хотел "Сезони", ние бяхме в къща за гости), Априлци - вилно селище Паздерите, Рибарица, Троян, Велинград, Чифлик...
Въпросът е какво точно търсите.

Общи условия

Активация на акаунт