Уест мийтс Иийст на Олимпиадата или как 70 здрави BG тела в САЩ си търсят духа!

  • 15 786
  • 304
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 361

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард и Дейвид

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Agent Provocateur - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette - Dallas/Fort Worth

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син


Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 00:55 от Agent Provocateur

# 1
  • Мнения: 107
Айде да кажа и аз квото имам...

´Не се косете де и аз съм от високите с големи обувки(177;9,5) Simple Smile

Спортувам в мазето-бягам на пъте4ката по 30 минути през ден,ама не се знае докога така...то мярзела е голям.

РАМКИ ЗА СНИМКИ-кой пита6е?аз купувам най-обикновенни и сги разкрасявам сама най-4есто с помо6та на пистолета за горе6т силикон,в Джо Анн магазините има много интересни не6та.



# 2
  • Мнения: 2 185
Айде да видим дали ще се вредя втора  Thinking
Агентке мерси за темата, сега ако кажеш и къде да гледам гимнастичките, а не тъпия баскетбол ( нямам кабелна)
Искам и аз да ходя на джим , но понеже не съм резидънт и ми искат някакви баснословни суми....искам и колело да карам обаче в парка има змии, пък и нещо спонсора се услушва и не иска да ми купи  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 783
Леле, какви високи моми сте тук  ooooh!. Ева и Бенсън, дребнички си ви представях, не знам защо  Grinning
Клеър, успех с избора, като има много винаги се чудим. Ти не се коси за колежа, виж дали няма да можеш да прехвърлиш кредити, към някой друг в последствие.

Кой питаше за ресторантите - всичко Идем, само ако може да е с по-малко силантро, чееее  Sick. Препоръчвам виетнамска и малайска кухни, но основна лИбоФ си остават индийската и японската, нема други такива. Е, българската естествено е другата такава  Mr. Green
етиопска е хубава, ама мноооого люта. Ом-ръз-на-ха ми европейските кухни.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 563

РАМКИ ЗА СНИМКИ-кой пита6е?аз купувам най-обикновенни и сги разкрасявам сама най-4есто с помо6та на пистолета за горе6т силикон,в Джо Анн магазините има много интересни не6та.

Що е то пистолет за горещ силикон?! newsm78

Клер, кой е тоя джим, в който питат дали си резидент?!  newsm78

Всичко ям. Записани сме на джим, но лятос не ходим. Играем федербал и се мотаме пеша насам-натам. Ноооо новоанглийската зима не се преживява без малко джим, много е зле.

# 5
  • Мнения: 1 436
Искам и аз да ходя на джим , но понеже не съм резидънт и ми искат някакви баснословни суми

 Shocked Много строго у вас в тексаско. Какъв е този джим, дето се интересува резидънт ли си, не си ли?

Бтв, ако някой се интересува - за да си наемете пощенска кутия от УСПС ви трябват 2 вида government issued ID, например книжка и паспорт. Дотук добре. Но се оказа, че забележете!, български паспорт не е government issued ИД #Crazy попитах я мацката дали изглежда, че аз съм си го принтирала вкъщи. Дадоха ми алтернативи - американски паспорт, зелена карта, регистрацията на колата или, дръжте се - иншуранс картата на колата  Rolling Eyes. Първите две ги нямам, регистрацията на колата е в колата, а мъжа ми я беше взел, та отидох с копие на иншуранс картата. Приеха я  Whistling. Та от мен да знаете, че Гайко е по гавърнмънт от българското правителство Joy

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
ама първо кажи на кой се ядоса във Флорида, че и буря им заведе Wink

на кой да се ядосам? на себе си се ядосах, разбира се. че съм ги оставила да ми се качат на главата тримата безобразници и да ми се налагат и да ме разиграват както си искат. уж ваканция, уж всички имат право да реласкират и да си прекарват времето така, че да се почустват ваканционно, а аз пак деца обслужвам и разкарвам, пак вися по места, до повечето от които ако ме питаш дори не бих се доближила. но племеницата ми ги познава всичките в детайли и всяка сутрин бивахме известявани без никаква милост какви мъчения са ни подготвени от the cousins. за две седмици във флорида отидохме на плаж точно два пъти за сумарно 4 часа и ги прекарах слушайки колко е скучно и досадно там, щото моите девойки и братовчедката им не обичали да ходят на плаж. два пъти се отделихме от тях и втория имахме неблагоразумието да ги известим къде точно отиваме и тъкмо се отпуснахме като бели хора, бяхме `приятно`изненадани от тълпа `гладни сомалийски` дечица, които започнаха да ни бъркат по чиниите и да тъпчат в устите си, та станахме център на внимание на всички, на които им бяхме в полезрението... та цялата си ваканция се чуствах като обслужващ персонал и чекова книжка. как да не донесе човек една буря?
мдааааа. горчивата истина е, че the little bundles of joy порастват и изстискват почти всичката joy от теб...

# 7
  • Мнения: 107
http://www.pro-glue-sticks.com/ ето това намерих 4е то докато обесня....Може6 да залепи6 де 6то иска6 с тая далаверка,а ако вземе6 безцветен силико няма да се вижда много много,.Аз ли4но съм лепила какволи не на всякакви повърхности.

# 8
  • Мнения: 940
Zora ...гледах ги снощи тез каръци,и 2та тима такава поличба.. .супер готино ти звучи бразилската вечер

Плажния волейбол и снощи го удостоихме ,юса -бразил  /много гот ми стана как ги размазахме в 3тия сет

Тренирам редовно,как пък не ,няма мързел шмързел-насажда ми се едно гадно чувство за вина ако не отида-вичко правя  ....тежести ,степер класове ,байк... трябва да сме здрави за децата бе хора...

# 9
  • Мнения: 2 185
Еми значи джима е 24/7, и аз се очудих, ама какво да правя, сега като/ако взема книжката ще има  Тексас Ай Ди и ще мога да се регистрирам по тънките тарифи.
Клеър, успех с избора, като има много винаги се чудим. Ти не се коси за колежа, виж дали няма да можеш да прехвърлиш кредити, към някой друг в последствие.

Аз съм доволна, че ме приеха и не ми пука много за специалността, то ми е колкото за статута...е ще си уча прилежно разбира се, но си имам вече предостатъчно дипломи от Бг. После не смятам да се прехвърлям в друг колеж или Уни, а като получа ЗК, живот и здраве да кандидатствам направо за Магистратура, за да съм на по-нормални цени, че сега  Shocked цените са чутовни.

Интренационална кухня- ям всичко, имаме традиция в нашето семейство на всеки мой рожден ден ходим на различна кухня , така вече 15 години. Много ми харесва арабската кухня, следва индийската, китайско обожавам, турската не ми хареса, мексиканската е готина, японската също. Тази година още не съм решила на каква кухня да отида за РД-то ми, а наближава, може би на бразилска, обаче разбрах че има много месища и май ще търся друго нещо интересно.
Биз ти къде яде етиопска? Звучи ми интересно  Peace

# 10
  • Мнения: 3 988
Вместо запис, искам само да отбележа, че изобщо, ама въобще не съм фен на художествената гимнастика.  Naughty
Някакви невръстни момиченца без цици и с мензис, който идва към 18-20 година (т.е. като се пенсионират), които ги карат да гладуват и ги тренират нечовешки... Мъчно ми е и фен не мога да бъда.
Тази информация я имам лично от устата на 2 бивши златни момичета на Нешка.

Изказах си недоволството, олекна ми!  Crazy
Агент, да не се засегнеш сега!  Wink

И още по темата олимпийски игри и спорт... Аз не признавам за спорт нищо, в което победителят се избира от жури (да не се бърка със съдия). Гимнастики, скокове във вода, ала бала... Това може да мине за изкуство / пърформанс по-скоро. Не отричам, че има безумно красиви и трудни елементи, но няма хронометър и обективни критерии.

Сигурно си личи колко ме мързи.  Embarassed

# 11
# 12
  • Мнения: 558
 Peace запис.
Сега ще го прочета.

# 13
  • Мнения: 1 800

още една причина да съм добре с това, че повечето хора  не знаят къде е България Rolling Eyes ...со сад да сме известни с негативни неща Sad

----
някой ходил ли е в Кървс...знам, знам, че  е лейм "джим", ама е на ъгъла и мога пеша да ходя до там, пък и все жени са....

# 14
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хай в новата тема, добре дошли на Елпис и Сопрано.

Олимпиецът не можа да вземе медал от четвърта олимпиада, да се пенсионира вече, че на 40 години там сигурно е като дядо на останалите олимпийци (абе чухте ли, че на олимпиадата се раздали 100,000 презерватива???).

Хич ме няма с джима, скучно ми е и това е - загуба на време ми се струва. Имах един период, в който бях свикнала да ходя, не виждам да се върна на това (поне вече съм реалистична  Grinning). Мноого рядко слизам долу в офисния джим (като се ядосам  Grinning). Кефи ме да карам колело и изобщо занимания навън, като порасне малко дятето, ще ходим на спортове заедно.

Ядем всякаква храна, най-вече аз, мъж ми в по-малка степен, Дани вече е ял суши, супа от рапан, алигатор, лобстър, Бостънската мидена чорба и домашните бизонски кюфтета редовно.

Четене - на вълна Palahniuk съм отново, четох Rant, сега Snuff, а и на една негова колежка Clown girl. Но четене е силно казано, с това миткане всеки уикенд предимно зяпам модни списания.

Агент, няма да е Байдън, дай 100 долара (или айде 50, със Зора ще си делнем).

Отивам да купувам билети за България!  Party

Общи условия

Активация на акаунт