Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Здравейте!Някой,ползвал ли е продуктите на NIVEA VISAGE Oxygen Power?и с какви впечетления сте останали.Интересувам се дали са подходящи за мазна кожа?Знам,че серията Визаж на Нивеа е предназначена за мазна кожа ,но в описанието на тези продукти никъде не се споменава за типа кожа.Благодаря ви предварително
Цитирай

И мене това ме интересува,ще следя темата Peace
Цитирай

Не съм доволна newsm11 Не си струват парите, определено не бих си ги купила отново Crossing Arms
Цитирай

Там, където се чувствам щастлива

на мен ми харесват, ползвах ги известно време и съм доволна, сега обаче смених с него друго. Според мес си заслужава  Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

Ползвах измиващия гел.
Кожата ми е смесена, доста мазна в Т зоната.
Гелът изсушава адски много кожата, за минути се чувстваш с чиста кожа, но следва експресно омазняване заради бруталното изсушаване, което гелът е причинил...може би става за мноого мазна кожа, но за моята смесена определено не.

Цитирай

С мазна кожа съм.Използвах гела за измиване - доволна съм  Peace
Цитирай

Over the rainbow

Ползвах измиващия гел.
Гелът изсушава адски много кожата, за минути се чувстваш с чиста кожа, но следва експресно омазняване заради бруталното изсушаване, което гелът е причинил...може би става за мноого мазна кожа, но за моята смесена определено не.

И при мен много изсушаваше. Аз съм с нормална кожа и след гела, ако не сложа хидратиращ крем, направо започва да ми опъва кожата. Не съм много доволна.
Цитирай

София

Аз също ползвам гела за измиване. По скоро съм неводолна отколкото доволна. Не бих си купила пак такъв.
Цитирай

..Май няма много доволни,а? newsm78
Цитирай

при Arctic Monkeys

имам приятелка, която ги ползва. тя е с мазна коже и е 40 +, доволна е.
лично аз не виждам каква е ползата от тия мехурчета, дето са ги наръгали вътре? не мога да си обясня как те допринасят за обогатяването на кожата с кислород newsm78
Цитирай

Пловдив

Честно казано за тези пари по-добре да се пробва Гарние Пюър, или Регал - ексфолианта, дори на Клийн енд Клиър гела за измиване - всички са по-добри. Аз лично предпочитам ексфолиантите, геловете според мен амо измиват, но не почистват.
По тази причина спрях да ползвам такива продукти за лице и минах на кестенови трици за лице и сода - почистват страхотно и по-добре от който и да е козметичен продукт. А наистина съм пробвала доста ooooh!
Цитирай

Ползвах измиващия гел.

Много точно написано. Peace И моята кожа се чувстваше по същия начин.
Цитирай

София-Троян

И аз не съм от доволните. Не са лоши продуктите, но не ми "паснаха" добре на кожата така ,че не бих си взела втори път.
Цитирай
 Naughty
Цитирай
Аххх,как се бях навила да си взема измиващия гел.Аз съм ,със смесена кожа,но щом толкова много изсушава няма да си го взема.Интересно ми е за каква кожа е предназначен?Аз досега не съм попадала на измиващ гел,който да не ми изсушава кожата?!?!?! Май всички са такива,незнам?
Ползвала съм изм. гел на Нивеа за мазна кожа и пак ми изсушаваше,но бях доволна от аромата и почистването.Ще си го взема да пробвам и ще пиша резултати.Според мен ще ми е ок,като се има впредвид ,че всичките гелове ми изсушават кожата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора