Какво ще кажете за този ламинат прекален ли е ?

  • 3 643
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 152
По-подходящ е според мен за бар или магазин с авангардна обстановка и модерен стил, за вкъщи внимавай с него.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 300
От опит знам, че колкото по натрапваща се е една шарка/фладер, толкова по бързо омръзва. Ако се сложи такъв ламинат, трябва всичко останало да е едноцветно и ненатрапващо се. И почти сигурно си трябва консултация със специалист, за да не се получи кошмар.

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
много ми харесва .... но, според мен би отивал само на бели стени  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 7 097
Както и другите са писали, зависи от мебелите, помещението и т.н. На мен ми харесва. По принцип харесвам по-тъмни цветове за ламинати, мебели, стени и изобщо всичко, свързано с обзавеждането. В новото ни жилище ламинатът в нашата стая е подобен.

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Показаният ламинат на мен ми е ужасен. Вземат ми очите само 2-3 плоскости, като се нареди цяла стая съвсем. Не бих сложила подобно чудо в къщата си  Stop Прекалено изморяващо би било за мен да живея в такова помещение.
И аз мисля така!  Peace

# 35
  • Мнения: 824
Мнооого ми хареса.А как си пасва с нашия интериор-супер.Като се върне Милото ще му кажа,че имам планове за него. Mr. Green
А каква му е цената?

# 36
Представи си Вашия ламинат вместо подовите решения на хола, трапезарията и особено спалнята на 7 снимка в този интериор. Peace
Нищо, че са дизайнерски!!!


# 37
# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 2 802
Ламинатът не е лош, но внимавай как ще го съчеташ в интериора!

# 40
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Интересен е, но на мен ми е много тъмен.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 620
Цената е 27.00лв за кв.м.

# 42
  • Мнения: 824
Мерси,Gicka!

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
На мен ми харесва, незнам обаче дали наистина няма да натоварва очите. Иначе е стилно и с бели мебели и подходящи по-ярки аксесоари ще стане супер. Може в спалня да го сложиш със сигурност. Аз бях харесала подобен, но се отказах, че много му личи всяка прашинка, капка и т.н.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 880
хубав е, но имай предвид, че ако е светъл ще го поддържаш по-лесно Peace

Общи условия

Активация на акаунт