Къде бих могла да потърся подобен тоалет?

  • 1 057
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
Привет, момичета Hug

Имам въпросче към вас - къде в София мога да си потърся подобно тоалетче?  Flutter



Имам предвид някакво съчетание на ризка/блузка, поличка, шапка и чанта? Sunglasses Това е от Теранова, дали имате представа намират ли се сега подобни такива или нещо по-секси?  Heart Eyes Може да споделите и идеи за подходящи обувки към него - боти или ботушки ( става въпрос за есента, така че има време да го измисля, но все пак  Rolling Eyes). Трябват ми за един специален колежански първи учебен ден Laughing Благодаря ви за всички идеи  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 604
виж по моловете, дори и да не намериш костюмче,може да си направиш подходяща комбинацийка

# 2
  • Мнения: 485
В магазина на Модена съм виждала нещо подобно,но беше миналата година. Дори и да не намериш точно това,няма да сбъркаш ако им прегледаш колекциите,имат и отделни поли и страхотни ризки. Адресът е бул.Дондуков 21(близо до ДСК). Ако искаш погледни и сайта им,но там са само новите неща,а в магазинчето има доста от стари колекции,които изобщо не бих казала че са демоде,а на всичкото отгоре са на цена която е доста по-сносна за моя джоб от новите модели.
http://www.modena-bg.com/index-bg.htm

# 3
  • Мнения: 363
А, това точно тоалетче е от миналата зимна колекция на Тера Нова, аз имам такава поличка, къси панталонки с тиранти, пуловер към тях, каскет и бейзболна шапка....много ми е сладък този колежански стил Simple Smile Дано и тази година пуснат нещо подобно, много е симпатично. Аз лично си ги носех с ботуш с висок ток, дебел.
Може ако искаш да погледнеш пак в Тера Нова, има интересни полички каре, комбинирани със шапка и чанта от същия плат. С една бяла риза колежанският стил е готов.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 21:08 от susikata

# 4
  • Мнения: 2 663
Playlife имат подобна серия

Общи условия

Активация на акаунт