Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте момичета, искам да Ви попитам дали уринен тест за бременност може да отчете верен резултат преди датата на закъснение на цикъла.Или да изчакам 1-во да видя дали ще ми закъснение и тогава да правя тест.
Предварително Ви благодаря за отговорите.

# 1
  • Варна,морето,сините вълни...
Може да от4ете,има по-ранни тестове Peace

# 2
  • Варна
Да може  Peace На мен ми отчете 3 дни преди датата на цикъла.
Успех!

# 3
  • Варна
най-добре да имаш закъснение, преди това може да покаже кръвен тест-макар, че при мен 'нормален' тест показа 3 дена преди датата на М, но съм с ранна О.

# 4
Здравейте момичета, искам да Ви попитам дали уринен тест за бременност може да отчете верен резултат преди датата на закъснение на цикъла.Или да изчакам 1-во да видя дали ще ми закъснение и тогава да правя тест.
Предварително Ви благодаря за отговорите.

Отчете ми отрицателен резултат един ден преди датата на М. Sad.

# 5
Може да отчете и преди закъснението.  Peace

# 6
  • София
зависи - на мен в деня, в който трябваше да ми дойде ми се появи много слаба втора чертичка и то с ранен тест

# 7
Може и да отчете,но не при всички е така.Най-добре е да изчакаш и да го направиш в първия ден от закъснение на цикъла.
Не е лесно да се чака,но така ще си спестиш разочарованието.

Отчете ми отрицателен резултат един ден преди датата на М. Sad.

# 8
Да може  Peace На мен ми отчете 3 дни преди датата на цикъла.
Успех!
И при мен беше така!

# 9
  • София
изчакай тогава

# 10
  • Все на втория етаж
Може и да отчете,но не при всички е така.Най-добре е да изчакаш и да го направиш в първия ден от закъснение на цикъла.

При мен в първия ден на закъснението, отчете много слаба втора черта.

# 11
  • Горно нанадолнище
Моят съвет е да изчакаш все пак , за да си сигурна в това , което ще отчете като резултат  Peace

# 12
  • Targovishte
На мен 1 ден преди датата на цикъла ми отчете (-) отр. резултат , а 2 дена след закъснението (+) пол.Моя съвет е да изчакаш.

# 13
Ако нямаш търпение си направи тест, но с уговорката, че това не е окончателен отговор за теб! Peace После, като ти закъснее повтори. Flutter Желая ти този резултат, който очакваш!  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт