Вярвате ли на забежката на Мартин Стоев с Бриана

  • 11 376
  • 138
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 417
Супер гнусна история.  Tired

# 46
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Странно с какво ти изглежда толкова интелигентен?!Интелигентните нямат право да изневеряват ли?Ами това си е човещинка.Всеки си има личен живот, няма защо да му се нищи постоянно.

# 47
  • Мнения: 4 120




иначе като за начинаеща фолк певица изглежда добре:)

# 48
  • Мнения: 5 370
Властта и парите винаги са били афродизиак за мъжете. Да се докажат кой по-по-най може да го вдига-също .
Няма да кажа на какво ми прилича девойката, че да не вземат да ме обвинят незаслужено в завист.
Медиите си намериха пак мръсно бельо, в което да ровичкат.

# 49
  • Мнения: 6 417
Май няма нужда да ровичкат, защото Бриана наготово им го занесе  Tired

# 50
  • Мнения: 17 546
Аз пък не вярвам. Всеки може да си направи регистрация в скайп и да се кръсти Мартин Стоев. Съответно и да си пише както и с когото поиска. Как ще докажат, че той го е писал?

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 14:18 от Балу

# 51
  • Мнения: 2 388
Възможно е, защо да не е.
Тази мома за първи път и чувам името.

# 52
  • Мнения: 3 423
Властта и парите винаги са били афродизиак за мъжете.

Всички искат да спят с Ангела Меркел, това ли казваш?

# 53
  • Мнения: 2 755
Супер гнусна историяTired
Да. Ровенето в личният живот е доста гадничко.
А, това, че онази златотърсачка не е знаела, че Мартин е семеен и с деца, са приказки за наивници. Има ли у нас, публична личност на която да не се знае семейното положение?  Whistling

# 54
  • Мнения: 4 435
В крайна сметка те кога точно са имали връзка? Rolling Eyes


Аз пък не вярвам. Всеки може да си направи регистрация в скайп и да се кръсти Мартин Стоев. Съответно и да си пише както и с когото поиска. Как ще докажат, че той го е писал?

Ама името му не е само мартин стоев,а и година.Пък и не е нужно на нас да се доказва,достатъчно е че децата му,съпругата му и близките му знаят,че е неговият скайп.
Ако е лъжа няма госпожичката така да обикаля и да разказва подробности.Да я съди като не е вярно. Tired

# 55
  • Мнения: 4 300
Като кажат че сестра ти е ..., върви обяснявай. КАто я съди какво, нито нервите ще му се върнат, нито нищо.
Годината според мен нищо не значи, едва ли е национална тайна, кой знае на колко места му е публикувано СВ-то на Стоев, а и лог всеки може да напише.
Друго си мисля, че ако съм на мястото на жената на Стоев и сме имали разправии в миналото, изобщо няма да ми пука спал ли е, не е ли спал. Моята реакция ще зависи само от неговата.

# 56
  • Мнения: 4 435
Като кажат че сестра ти е ..., върви обяснявай. КАто я съди какво, нито нервите ще му се върнат, нито нищо.
Годината според мен нищо не значи, едва ли е национална тайна, кой знае на колко места му е публикувано СВ-то на Стоев, а и лог всеки може да напише.
Друго си мисля, че ако съм на мястото на жената на Стоев и сме имали разправии в миналото, изобщо няма да ми пука спал ли е, не е ли спал. Моята реакция ще зависи само от неговата.

Не бе,не става въпрос затова.Естествено,че всеки му знае годината.Не знам какво е толкова странно и невероятно да е истина.Голяма работа станала вече.Като гледам и че никой не отрича,изобщо за какво да се съмнявам.

# 57
  • Мнения: 1 533
Аз пък не вярвам. Всеки може да си направи регистрация в скайп и да се кръсти Мартин Стоев. Съответно и да си пише както и с когото поиска. Как ще докажат, че той го е писал?

Ами да. Даже не е нужно и с някого да си пишеш. За 10 минути мога да изфабрикувам разговор между бербатов и ани салич, примерно, без даже да си мръдна задника от бюрото. Трябва само да преместя единия компютър до другия.

# 58
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз пък тази сутрин си направих кафе  Tired

# 59
  • Мнения: 5 370
Властта и парите винаги са били афродизиак за мъжете.

Всички искат да спят с Ангела Меркел, това ли казваш?
Говоря за собствените им ПАРИ и ВЛАСТ, Лиси, не се прави, че не схващаш. Опиянението от власт/пари често води до забежки ИЗВЪН законното брачно ложе.
Което не значи, че това е и неговият случай.

Общи условия

Активация на акаунт