LOREAL козметика

  • 23 809
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
  като,4е ли се набляга на други марки,но не и на лореал!?
  http://www.lorealparis.co.uk/catalog/Cosmetics/makeup.asp
 ползвате ли ги и доволни ли сте
 аз съм се спряла на това http://i19.ebayimg.com/06/i/001/03/f8/5ffc_1.JPG
 с мазна кожа съм,..отзиви..
 знам,4е имат и хубави 4ервила,хвалят фдт-ените им
  Crazy

# 1
  • Мнения: 912
Аз имам пудрата с минерали и съм много доволна. Спиралата "Телескопик" също е много добра. Общо взето съм много доволна от тази марка, но в момента не се сещам какво друго конкретно съм ползвала.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз съм доволна от доста неща, ползвам декоративна козметика, имам и кремчето Нутрисамър за лице за тен (много го харесвам), дегримиращ лосион и продукти за коса.  Продуктите за коса обаче са ми от чужбина, тези тук сякаш са различни. И от русите нюанси на боите бях доволна.

# 3
  • Мнения: 2 803
Ползвам бялата им козметика, спирала "Телескопик" и много ми допадат.

# 4
  • Мнения: 3 356
Ползва дневен крем за лице и околоочен контур.

# 5
  • София
  • Мнения: 901
Ползвала съм някои от спиралите им и съм доволна, холограмните сенки също са много интересни като цветове, но са доста мазнички и без база не издържат дълго, а пък с база цветът става по-наситен, което не винаги ме устройва  Mr. Green , тоалетното мляко (розовото) и кремчето Happyderm - от всичко съм доволна! Сега съм хвърлила око на гланцовете Glamshine  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 388
За мазна кожа съм ползвала синята серия . Доволна бях, като изключим "кир" ефекта.
И други неща съм ползвала, ама сега не ми идват на ум, за да дам отзиви.

# 7
  • Мнения: 372
Ползвала съм кремчето и флуида Happyderm (майка ми ползва сериите за зряла кожа и е много доволна!), тониците (розовият е хубав, но синьо-зеленият е доста изсушаващ..), розовото тоал. мляко, пудра, червило... Като цяло - бялата им козметика май е по-добра от декоративната, за мен поне  Peace

# 8
  • Мнения: 183

Аз съм го ползвала и съм с мазна кожа. Единственит му"недостатък", че кожата ти трябва да е перфектно ексфолирана, защото той наистина доста я подсушава-поне при мен беше така, и там където на лицето не са премахнати мъртвите клетки, седи гадно.
Само това е. Иначе бях доволна.

# 9
  • Мнения: 4 290
Ползвала съм много неща на Лореал, повече съм доволна от декоративната им козметика.

# 10
  • Мнения: 215
Аз не ползвам вече продукти на Лореал въобще, единствения ми продукт в момента е професионални пигменти за грим които си бях взела да се гримирам по повод, но и тях не искам да ползвам и съм ги пуснала в продавалника.
Нещата им за лице - кремове и т.н. според мен не са нищо особено - като малка имах един крем на Арома, който повече ми харесваше. Декоративната им козметика е много хубава - фон-дьо-тените им винаги са били доста сполучливи, спиралите им също са много хубави (въпреки че други спирали които да изсъхват толкова бързо и да се ронят толкова не съм виждала - но за няколко седмици ползване стават) но аз преди няколко години спрях да си купувам козметика тествана на животни.
Много харесвам някои от козметичните компании които са собственост на концерна Лореал обаче - The Body Shop например.

# 11
  • Мнения: 3 695
ползвала съм само декоративна козметика на Лореал  Simple Smile  и съм доволна

# 12
  • Мнения: 14 471
ползвам доста техни неща, доволна съм, за среден клас са ок

# 13
Всичко което си слагам по косата ми е на Лореал Wink Доволна съм. За почистване на грим, лосиона за спирала (страхотен е ) и млякото за лице.

# 14
  • Мнения: 27 524
Ползвам и съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт