Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 авг. 2008, 18:03 ч.

От кой филм е тази сцена?

• 908
  • 7
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
Преди години гледах някакъв филм и беше много хубав. Май беше свързано с отвличане на американец в бивша съветска република  newsm78. Ще ми се да си го преговоря, ама НИЩО не се сещам от филма, освен следната сцена:

нашите хора наблюдават през сателит мнооооого дълга опашка от камиони, някъде в планински район, дали не беше и гранична зона  newsm78

Някой сеща ли се кой е този филм? От скъпите, касовите американски филми е.

# 1
  • Пазарджик
Не беше ли един филм с Анджелина Джоли - "Отвъд Границите" Thinking .

http://www.imdb.com/title/tt0294357/

Последна редакция: нд, 24 авг 2008, 18:23 от Ването

# 2
  • софия
такава сцена се сещам, че имаше в МИРОТВОРЕЦЪТ с Дж.Клуни и Никол Кидман http://www.movies-bg.org/films_info/1086/%CC%E8%F0%EE%F2%E2%EE%F … E5%F6%FA%F2/plot/ ....обаче е за атомни бомби

# 3
  • София
Да не би да е "Доказано жив"? Може и да бъркам, но понеже не си го спомням особено за него се сетих...

# 4
  • Преди много години в една далечна галактика
В Миротворецът май си гледала тази сцена.

# 5
 аз си мисля, че е Миротворецът.

Доказано жив го гледах онзи ден и бях 100% сигурна, че е от него, но се оказа, че не е.

Ще си дръпна Миротворецът и ще го гледам  Peace

Благодаря ви   bouquet

# 6
Момичета, да ви кажа все пак кво стана

Сцената наистина е от Миротворецът.  Peace

Гледахме го с мъжа ми, илмът много ни хареса. Оказа се, че съм гледала само сцената с камиона, когато го наблюдаваха от сателита и накрая сцената в Ню Йорк - това е било, като съм въртяла каналите. Никога не бях гледала целия филм. Много ми хареса, наистина.

Жалко само, че руснаците и сърбите са представени толкова неуки и жалки, както и атмосферата в тези държави, като цяло.

Пък и Австрия - невероятна екшън-сцена на центъра и няма жив полицай  Wink

Много ви благодаря   bouquet

# 7
Да не би да е "Доказано жив"? Може и да бъркам, но понеже не си го спомням особено за него се сетих...

И "Доказано жив" си дръпнах и го гледах. Да, това е филм, в който има отвличане на американец. Аз просто съм преплела сюжета на два различни филма, когато съм питала  Embarassed

bouquet   bouquet   bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт