Проблеми в храненето

  • 642
  • 7
  •   1
Отговори
Помогнете , бебето ми е на 4 седмици. От 10 дни се борим със запека с дуфалак и термометър. Сменихме Нан с Аптамил Комфорт. Казаха ми да преварявам водата за храната с овесени ядки , знаете ли в какво съотношение. Храната става много гъста и тя заспива на шишето. Пишете ми как сте решили подобен проблем. Confused Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 168
Овесената вода е силно непрепоръчителна /не че и аз не давах преди да разбера, но при нас, слава богу, нямаше реакция/. Овесените ядки съдържат глутен, за който е добре да изчакаш поне до 6 месечна възраст. Има и бебета, които по принцип се изхождат по-рядко /зависи и от гъстотата де/. По принцип след Дуфалак не се ли изака - значи просто няма какво да ака /така си мисля аз/

# 2
  • Мнения: 84
Спокойно, и ние бяхме така. Аптамил комфорта ще ви регулира ако го яде. Изхождай го вечер преди баня с термометър, а не давай Дуфалк - ние точно по тази схема се оправихме.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 27 524
Овесена вода - след 6-ти месец най-рано. Термометър - никога.  Stop
Вземи Лактана Био или розовия Хип  Peace

# 4
  • Мнения: 2 960

Вземи Лактана Био или розовия Хип  Peace

 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 15 194
...... или Celia Develop-то също е с пробиотици (както и Лактана Био и розовия ХИПП) и отзивите за него са добри.  Peace

# 6
  • Мнения: 552
Недей да сменяш отново млякото...Аптамила е по-гъст от НАН-а...а с овесена вода сигурно е вече боза.Недей да даваш с такава вода PeaceПо-добре пробвай без-може да си се оправи само с Аптамила.Ако не ,преди да смениш млякото, може да вземеш капки за колики-БиоГайа,които са с пробиотици и регулират стомахчето,а и може да помогнат с/у колики,ако имате такива Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Стига сменя млеката

Общи условия

Активация на акаунт