Дързост и красота - 12 ....или "Нов младоженец- нов късмет!"

  • 25 349
  • 595
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 347
ха здравейте
какво стана днес
т.е имаше ли серия

# 16
# 17
  • Мнения: 806
Момичета с 2 години сте назад с сериите.  Ама няма да казвам да ви е интересно.

# 18
  • Мнения: 485
Пффф,днес нямах интернет на работа и не успях да гледам, а утре не ми се става в 5.30 за повторението...разказвайте момичета Hug

# 19
  • Мнения: 4 496
Накратко в днешната серия:

Саманта и Кейтлин разглеждаха снимки, Кейтлин каза на С., че иска да я нарича "мамо". Хектор ги видя как се прегръщат. Кейтлин предложи на Саманта да се пренесе у тях, Хектор каза, че също иска.
После Кейтлин, Саманта, Хектор и Джими отидоха на гости на Форестър и се запознаха с Томас и близначките. Стефка подари на Саманта бельо. Сам и Хектор се усамотиха в къщата за гости да вечерят. И други неща правиха... Mr. Green

Сали каза на Торн и Дарла, че е казала на Макароне, че иска да купи "Лоуган дизайнс" от него на същата цена, която той е платил. Компанията вече не вървяла добре без Рич. Макароне каза на Брук за предложението на Сали, Брук се съгласи. Макароне се обади на Сали, после отиде и каза, че е съгласен. И така Корабът "Лоугън дизайнс" беше превзет и отново се нарича "Спектра", успешно атакуван и превзет от екипажа на Сали. Тук не се шегувам, тя наистина беше окачила пиратско знаме над бюрото си. Crazy

Макароне и Оскар се разправяха нещо. Оскар иска да се махне от Форестър и да работи за Макароне /семейна страст към морето, какво да се прави/, белким заслужи и той семеен пръстен с монограм...Моторисимо май се съгласи...

Томас и Кейтлин говориха за това, как К. е много щастлива, че майка ́и се е оказала жива. Пожела на Томас същото, но той каза, че е различно и с неговата майка не може да се случи/ами като не чете тук- негов пропуск  Crossing Arms Mr. Green /.

Друго не се сещам. newsm78

# 20
  • Мнения: 347
мис арк благодарско  Hug
особено с последното /че томаско не четял тук да се информира/ много ме развесели  Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 369
Ще следя с интерес.

# 22
Близначките не ги ли даваха по едно време но по-големи отколкото са в тази серия? Тогава Рич споделяше с едната за Брук
Абе луда работа.Там хората имат понякога свръхестествени способности.Могат да стават по-големи,после драстично да намалят годините си.Умират и възкръсват и въобще....необикновенни неща Joy Joy

# 23
  • Мнения: 4 496
Нямам кабелна. smile3515 smile3511

# 24
  • Мнения: 1 218
Уф, голяма боза станал тоз ДИК  Crazy

Баба Бруки е на моминско парти със сестра си и бъдещата си свеки , аууууууууууууу , какъв луд купон - по бабешки  Joy Joy Joy

# 25
  • Toronto
  • Мнения: 683
Малиии, коя ли е тая тайнствената, дето ще ходи на яхатата на Никчо? Дали няма да изскочи пак Шийлето? Shocked Crazy Тюх, не била Шийла.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 11:09 от tuparowa

# 26
  • Там, край водата - до брега.
  • Мнения: 0
Ама Ричо какъв детектив излезе.....достоен е за ФБР Laughing
НиКито пак се разпя ..... Laughing

# 27
  • Мнения: 145
Привет! Хайде и аз официално да се включа в темата, като дългогодишен фен на сериала!
Досега само ви четях месеци на ред и определено допълнително ме провокирахте да следя ДиК, заради страхотните ви коментари. Днес реших най-после да изляза от анонимност и да се вместя в приятната ви компания. И веднага да попитам по-запознатите - какво става с бебето на Брук? Не трябваше ли вече да се изясни, че Рич е бащата. Знам, че много се изписа по темата, но не съм прочела напоследък дали е коментирано. Аз си мислех, че сватбата на Ник и Брук ще се осуети заради факта, че тя ще разбере, че Рич е бащата. Като гледам развитието обаче, нещо няма такива нагласи... А! И ако някой знае каква е тази Мая и за какво се бори да сподели....

# 28
  • Мнения: 4 496
Публикувам отново преписаното от миналата седмица.

Предстои до четвъртък:

Брук забелязва, че Хоуп си е забравила кошничката с цветята и тръгва да я търси. На вратата се сблъсква с Рич. Той казва, че има да ́и съобщи нещо много важно. След това я пита дали е чула за любовницата на Ник Мая. Съобщава още, че е открил трансфери за милиони долари. Брук моли Рич да се оспокои и да приеме действителността. Той я моли за възможност да докаже твърденията си.
Рик вижда колата на Рич пред къщата на Брук и я пита защо е идвал. Тя му рзказва за разговора, който са провели. Рич отива на лодката на Ник, заварва там Ерик. Разкрива и на него за подозренията си.
В този момент идва Мая и вика Ник. Рич я сграбчва и я пита какво общо има с Ник. Тя обяснява, че го познава единствено около продажбата на яхтата, за което е бил и преводът на парите. Ник искал да изненада Брук, като ́и направи сватбен подарък. Рич не вярва. Опитва се насила да я заведе на тържеството, но Мая успява да избяга. Докато я преследва, той звъни на Брук, но Джаки вижда номера му и изключва мобилния́ и телефон. Рич настига Мая.
Брук се облича за сватбата, но е неспокойна. Кейти усеща тревогата ́и.
Масимо разпитва Дикън с кого се е срещала Джаки и на кого се е обаждала по телефона. Дикън го уверява, че не я изпуска от очи.
Сватбата започва.

По-нататък: ФБР арестува Масимо и Ник посредата на сватбата.

# 29
  • Мнения: 743
Момичета с 2 години сте назад с сериите.  Ама няма да казвам да ви е интересно.




Ееее, стига де, поне малко не може ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт