Дали ми изневерава ПАК

  • 4 463
  • 51
  •   1
Отговори
Здравейте на всички дами тук! smile3518 smile3518 smile3518
От доста време чета форум но понеже не съм мама колкото и да ми се иска не съм си позволявала да пиша ! Но вече не намирам изход и ако мога да питам нещо защото със сигурност има по опитни жени от мен тук.
Ще опитам да съм максимално кратичка и ясна.
И така имам връзка от 7 год. Аз съм на 22г. Между нас никога не е имало бурна любов по принцип той е студен човек а аз съм мн обичлива и се раздавах както и да е ! Той работи професия която е свързана с клиенти и Клиентки(преобладават). И там идва проблема преди години го хванах с ч такава в изневяра не беше спал снея ама все пак. простих му силно казано ама останахме заедно и така ве4е 3 години. И напоследък е странен телефоните са му неоткриваеми той дори се къпе стях .  Аз като съм при него телефоните се крият навсякъде на различни места ужас ви казвам . То да си сляп ще видиш. Вярно аз с оная го хванах чрез телефона ама чак пък така. И като го питам той ни казва че са само клиентки ама аз да не съм си въобразявала и да няма проблеми по добре аз да не виждам , да спести скандали (че той и не вдига като е с мен те дори не са включени телефоните ама ето все аз съм виновна) Това ме тормози че той ми втълпява че аз съм виновна че не ни върви връзката и че ако ми изневерявал аз пак съм виновна. Е това какво е ми кажете???? newsm78 smile3511Държи се ужасна ама мн зле наричаме с грозни епитети и т.н Дори си позволи да ми посегне. Аз мн го обичам и недоумявам защо стана така изведнъж.
Дали ми изневерява пак или връзката ни се изчерпя не знам. Боли секс не ми липсва.
Как да ви обясня ...... newsm78 newsm45 Като аз сама на себе си не мога.
Искам да опитам да спася връзката ни но май само аз .
Моля мили дами дайте някакви съвети . Embarassed
Тежко ми е боли , само плача.!!
Какво да сторя почвам да обвинявам себе си аз съм ревнива да не би да е за това ама моето 6-то чувство не ме лъже . Даже наскоро намерих случайно смс "ЛЕКА НОЩ" на няква. Та той не мен за 7 години не ми е написал 5 смс . Полудях звъннах ама тя беше добре инструктирана. Уж не го познавала пак после ми вика оправи се с него етика неща!
Благодаря ви !
Дано не се4 срамувате че има такива жени като мен ама любов ! newsm17 Banghead Two Hearts
Поздрави мамита

# 1
  • Мнения: 152
Първо:Научи се да пишеш правилно,без правописни грешки!
Второ:Бъди сигурна,че ти изневерява и то с различни жени.И не се питай защо.Просто има такива мъже,които се възползват от служебното си положение.Или просто за спорта.Но такива мъже са безотговорни.

# 2
  • Мнения: 1 329
Мила, ти си само на 22 год. Я не си вгорчавай живота с глупости. Намери начин да разберш дали наистина ти изневерява и ако да, му покажи вратата.

Недей да бъдеш изкупителна жертва на някой с комплекси.
Сигурна съм че има много свестни мъже около теб.

# 3
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Задаваш отговори. Я седни попрочети за подобните на теб случаи. Все пак си само на 22, наивността ти е простена и имаш време да се откачиш и да си намериш нормална връзка. Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Искам да опитам да спася връзката ни но май само аз .

Ти това връзка ли наричаш?
Късай с него. Ще пострадаш малко, ще ти мине, ще си намериш друг и ще се чудиш как си търпяла това положение.

# 5
Извинявам се за правописните грешки но се разстроих като писах !
Извинете ме моля.
Благодаря! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed oops oops oops

# 6
  • Мнения: 183
Меа..мила, ти ли си Thinking?

Ако се бъркам случайно, да отговоря поне по темата.

Първо, не е задължително да си"мама", за да пишеш тук.
Второ и аз мисля, че ти изневерява.
Трето подреди си мислите и тогава пиши, за да те разбере по-лесно човек.

# 7
Ти това връзка ли наричаш?
Късай с него. Ще пострадаш малко, ще ти мине, ще си намериш друг и ще се чудиш как си търпяла това положение.
[/quote]


Знаеш ли колко пъти опитвах но той се идва да ме моли !
Няма кой да го гледа да му пере и готви пък аз съм наивно добра!
И ТОЙ МИ Е ПЪРВИЯ МЪЖ Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Знаеш ли колко пъти опитвах но той се идва да ме моли !
Няма кой да го гледа да му пере и готви пък аз съм наивно добра!
И ТОЙ МИ Е ПЪРВИЯ МЪЖ Embarassed

Ми и аз да съм и аз ще те моля  Laughing Не си за изпускане - слугинаж, на разположение...
И какво като ти е първият мъж?!
Я, ела на себе си! Прояви малко твърдост, върни си самоуважението и нещата ще се подредят.

# 9
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Какво му е мнението за брака? smile3506

# 10
  • Мнения: 152
На тебе първи,на другите-пореден.Човекът е в мачовския си период.Изчакай малко време и тогава решавай.А той на колко години е?

# 11
  • Мнения: 2 199
 Stop Първо спри да му търсиш телефона къде го е скрил, освен ако не си играете на криеница.
Второ по-добре се разделете и ти си хвани някой които да е втори и после ако тос втория е по зле от парвия се върни пак при първия, но поне ще имаш база за сравнение а и втория може да се окаже готин.
Успех!

# 12
Той е на 26 г.
А мнението му за брака е че като бъде финансово подсигурен(не че сега не е ама...)тогава.
Техните са разведени и има малко изкривена представа за брака!
Не знам сигурно сте прави да опитам с друг ама пусто  сърце не дава какво да правя не знам имам чувството че съм обречена................SadSadSad

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
имам чувството че съм обречена................SadSadSad

Правилно ти е чувството. Ти сама се обричаш, защото той няма да се промени, а ти ще си все в ролята на дебнещата...

# 14
  • Мнения: 152
А той в момента къде е?Ти него го дебнеш,а той-тебе?

Общи условия

Активация на акаунт