Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Анкета

Кой уред е по-добър?

Въведи твоя глас

Здравейте,кой уред според вас е по-добър за кардио у дома:т.н. орбитрек или пътечка?

Орбитрек(как се казва в действителност този уред Embarassed)
Вярно ли е,че не натоварва ставите така,както при тичането на пътечката?
Дали действително тренира ръцете и гърба?

« Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 17:48 от Water Lily »
Цитирай

Добавих анкета.
Цитирай

Аз съм за орбитрека-аз му викам кростренажор. Mr. GreenКарам си на него по около 30 минути,мога и повече,без да се изморя въобще,просто ми се схващат пръстите и стъпалата,явно защото са на едно място,само ги мърдам.И да,не ме натоварва така,както тичането на пътеката.
Цитирай

Дупница

newsm78
Цитирай

афродита -колко калории се изразходват за 30 мин на кростеренажора?
Има ли степени на натоварване?
Цитирай

Има степени на натоварване-много са,ти си избираш-аз действам на 4-та,за 30 минути изгарям към 180-200калории.Много по-бързо се горят калориите ,отколкото на пътеката-правя редовно сметка,през ден съм във фитнеса.Натоварват се,но леко ръцете,те само се мърдат напред-назад,и не се товарят мускули,но пък се отслабва и при тях,за гърба не мога да кажа дали се товари-мисля,че не.За мен този уред си е най-добрият кардио уред за отслабване,а не за оформяне на мускули.След него слагам колелото,а след него чак пътеката.
Цитирай

Много ти благодаря за отговора афродита,
мен това ме интересуваше:става ли за отслабване и раздвижване:)

Ще проуча още малко и сигурно ще си го купя,надявам се не харчи ток като пътеката  Crazy
Цитирай

Орбитрек и по точно кростренажор (на нашия пазар уредите на КЕТЛЕР са най-добрите и по достъпни като цена също)  Peace
Цитирай

in my dreams

Пътека Hug
Цитирай

Защо? newsm78
Цитирай

in my dreams

Защото съм видял как се отслабва от пътека и как от кростренажор,вярвай ми Peace Peace  bouquet
Цитирай

гр.Пловдив

И аз съм за пътека.Кростренажора/орбитрек/ го слагам на последно място.Пробвала съм всичките и знам къде е най-голямо натоварването и умората,следователно и най-ефективно при горенето на калории  Peace
Цитирай

Добре,но нали кростренажора движи и ръцете...или няма значение?
Цитирай

in my dreams

Добре,но нали кростренажора движи и ръцете...или няма значение?

Кардиото е повишен пулс,не движение на ръцете Hug Peace  bouquet
Цитирай

Бургас

Моята инструктурка ми препоръча да зарежа колелото и да се кача на кростренажора. Като ми прави програма, в която си следя пулса, в зависимост от години и тегло. За 30 мин изгарям 200 калории. Редува се на лека и трудна степен през 4 мин. За да поддържам изчисления пулс при леката степен трябва да засиля и обратно при трудната.  За месец, обиколката на най- голямата част на бедрото ми е намаляла с 4 см. Много съм доволна. След това правя упражнения за стягане и завършвам с пътека- бързо ходене. Където за 30 мин изгарям околко 140 калории, т.е с минимални усилия, максимални резултати.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора