Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

От 2 години съм с руси кичури, харесвам да са пепеливо руси. Ходила съм при различни фризьори, навсякъде ме боядисват и след това матират, за да станат по-сиви. Но след 5-6 измивания започват да пожълтяват, а след месец вече цвета е тотално променен.
Купих си матиращ балсам, ама и той не върши много работа, пак след няколко измивания са жълти. Много ми е гадно, че не мога да съм с цвета, който ми харесва за повече от седмица-две.
Моя приятелка в чужбина работи като фризьорка и постоянно е с пепеливи кичури, каза, че цвета и не се променя и никога не се матира, ставали и такива само от боядисването.
Искам да ви попитам, вашите кичури променят ли се толкова бързо, и ако не се, препоръчайте ми фризьор, който да ми ги боядиса в цвета, който искам, без матиране.
Благодаря ви!   bouquet
Цитирай
Сивото се отмива бързо.Защо ти правят жълти кичури? Също имам няколко руси кичура, но никога не са ми ставали жълти. Моята фризьорка работи с Loreal и съм много доволна. Бих ти я препоръчала но е от Русе. Wink
Цитирай

sUnNily я кажи,коя е тази фризьорка,че и аз имам проблеми с жълтите кичури  Confused
Цитирай

Странно , ако се нанесе  ултра пепелно русо не би трябвало да започва да жълтее каквато и да е боята .И ще държи поне месец .
С какъв шампоан миеш косата?
Имаш ли много бяла коса? newsm78

Цитирай

Това е съвсем нормално, матът пада и за това става жълтеникаво. Не знам да има спасение, освен ако не ходиш през 2 седмици само да те матират. Преди време имаше един страхотен балсам-оцветител на Лонда, но изчезна от години.
Цитирай

София

Странно , ако се нанесе  ултра пепелно русо не би трябвало да започва да жълтее каквато и да е боята .И ще държи поне месец .
С какъв шампоан миеш косата?
Имаш ли много бяла коса? newsm78

Косата ми е кестенява, а шампоаните ги сменям - лореал, пантен и тн.
Цитирай

София

Моите не пожълтяват, започвам да си мисля, че е до коса. Не съм имала такъв проблем.
Цитирай

ЦВЕТА НА КИЧУРИТЕ ЗАВИСИ ОТ МНОГО НЕЩА..
1.от блондора и неговото качество.
2.от времето на обезцветяване.
3.от самата коса.Има коси,понякога и недотам тъмни с много ярък собствен пигмент,най-често оранжев или червен.Такива коси са много трудни за изсветляване и никога не могат да се получат много светли кичури.Дори и матирането им е трудно.
Когато матът се прави на мокра коса пада-по бързо,особено ако е матираща баня.
Може би твоята коса е точно такава.
Цитирай

dolfance,с боя или блондор ти правят кичурите?
Цитирай

Бургас

И аз си мисля че е до косата , защо не ходиш да ти ги матирват като почне да жълтее косата ?
Цитирай

София

Имаше на Престиж тонер за матиране на русото. Аз си взимах Перла май. Потърси го, върши работа Smile
Цитирай

София

И аз си мисля че е до косата , защо не ходиш да ти ги матирват като почне да жълтее косата ?

Ходя, но тя жълтее след 3-4 измивания, аз трябва да си седя в салона.  Laughing

quote author=Toppolinka
Имаше на Престиж тонер за матиране на русото. Аз си взимах Перла май. Потърси го, върши работа Smile
[/quote]

Имам го, но и той ми държи 2 седмици.  Confused
Цитирай

София

Е няма как да не пожълтяват изобщо..
Цитирай

София

dolfance,с боя или блондор ти правят кичурите?

Не знам. В 3 салона съм си ги правила и все така се получава. Може да си права и косата ми да има оранжев пигмент и трудно да се изсветлява. Както е тръгнало, може и да се откажа от кичурите.  Crossing Arms
Като се замисля естествената ми кестенява коса има доста медни оттенъци.
« Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 14:56 от dollface »
Цитирай

Скъпа,трябва да си матираш редовно косата,за да махнеш жълтия оттенък!
Погледни в темата "Матиране на руса коса"  -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163663.100
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора