? ЗА КОШАРАТА

  • 1 631
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Здравейте,то въпроса ми е не толкова за кошарата,колкото за физическите възможнасти на дете около 1 годинка. Имаме 2 кошари-за спане и игра.В последната седмица бебката обаче започна да се катери по мрежата  и  на двете и вече и остава само крачка да се прехвърли.Тя си е доста бясна.Вече не смея да я оставя в кошарите,а уж са за да съм спокойна.Та въпроса ми е дали може да се прехвъли и чували ли ли сте за подобни случаи?Много ми е притеснено! Sad

# 1
  • Мнения: 5 391
Може, разбира се, децата на доста наши познати са го правили.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей!Случай на прехвърляне на детето и падане имаше моя позната преди 1 месец.Тогава детето й беше на 9 месеца и половина,и тя е бесничка и се катерила,катерила и накрая търколила от другия край на леглото.Освен отдолу да сложиш нещо меко,ако случайно детето падне,поне да омекоти удара и повече надзор.

# 3
  • Мнения: 2 521
Дааа ние сме на същата възраст и имаме същия проблем.Вече се чудя и аз какво да правя newsm78кошарата ни е височка и ако паднеот там Whistlingмъжът ми предлага да му слагаме матрак на пода,но на мен нещо не ми се нрави идеята да го оставя да спи там, та и аз още търся решение на проблема newsm12

# 4
  • Мнения: 1 512
Може,може и още как.Не я оставяй без наблюдение докато измислиш друго решение.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Е,вече простираме заедно hang 1ironing-т.е. дърпа коша и изважда дрехите,дърпа ми кабела на ютията  Mr. Green,докато гладя,ходим заедно до тоалетната и така се справям някак си,ама ми е мн. притеснено.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Защо не я оставиш  на пода, разчистваш нещата които може да събори върху себе си и готово. Аз и двете деца на пода ги отгледах, нещо не им харесва да стоят в кошарата повече от 10 мин.

# 7
  • Мнения: 2 131
О, разбира се, че може. Алекс отдавна прекрачва всички кошари - у нас имаме две - за спане, и за игра, и у родителите на мъжа ми - пак от кошарите за игра. Имахме късмет, че първия път като реши да прекрачва, бяхме там и видяхме, че е овладял този нов номер.

# 8
  • Мнения: 2 960
.Вече не смея да я оставя в кошарите,а уж са за да съм спокойна.Та въпроса ми е дали може да се прехвъли и чували ли ли сте за подобни случаи?Много ми е притеснено! Sad

 А аз доста преди годинката не можех да оставя без надзор малкия в кошарата.Има случаи на прехвърляне и още как-не един а безброй.
Моят син наскоро даже направи такова "салто-мортале" от кошарата  ooooh!направо пълно завъртане направи при падането.И като имаш предвид ,че бях на една ръка разстояние от кошарата му,просто си прибирах някакви дрехи -...слава богу ,незнам как нищо му нямаше.Друг е въпросът ,че синът ми седеше 5 минутки в кошарата ,после искаше и с право извън нея.Сега вече със ставането иска да прескача-вдига крачето настрани ,слага го на решетката ,гледа ме и вика "Оп"...да го изкарам веднага.Така ,чи внимавай!!!

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Може да се прехвърли, да. Синът ми го е правил, но не помня точно на колко години беше тогава.

# 10
  • Мнения: 2 479
Моите и двамата са се прехвърляли, големия има повече от един успешни опита ooooh!, започна като беше на 9 месеца...

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Защо не я оставиш  на пода, разчистваш нещата които може да събори върху себе си и готово. Аз и двете деца на пода ги отгледах, нещо не им харесва да стоят в кошарата повече от 10 мин.
при нас кошарата също не е на почит, виж на земята е друго нещо  Peace

# 12
  • Попово
  • Мнения: 687
може може, ние имаме такъв случай... добре че падна в/у батко си  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 168
А можеш да сложиш и един пухкав дюшек с няколко олекотени завивки отгоре до кошарата - да омекоти удара. Но пак си е падане и е опасно според мен, така че най-добре - на земята!

# 14
  • Мнения: 1 305
И ние сме точно на този етап и виждам как все и е мерак да се катери, а не знае аз вече как не смея да я оставя за минута сама. Наистина на земята е най добре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт