Отговори
  • Мнения: 139
Снощи по новините казаха, че от следващия месец се чака фризьорските и козметичните услуги да поскъпнат три пъти поради по-високите цени на горивата, електроенергията, наемите и материалите, с които се работи в бранша.

Тъй като аз съм силноограничено същество бих искала някой да ми обясни как услугата "подстригване" се влияе от гореупоменатите неща? newsm78 ОК, спор няма, инфлацията е факт, но 300% поскъпване май ми се струва напълно необосновано. Или не съм права? newsm78 Как мислите?

# 1
  • Мнения: 223
Верно ли ???  #Crazy
И сега ако давам 10 лева за мизерно и просто овчо стригане, сега ще се налага да давам за същото такова- 30 лева ????
Ъпсурд
Май ще се специализираме в домашното подрязване
А малките салончета ще да фалират за 0 време

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Салонът , който посещавам, винаги е с актуализирани цени.Колкото пъти съм ходила, толкова пъти съм плащала по-висока цена. Аз само се подстригвам, но 90 лв. няма как да дам.

# 3
  • Мнения: 274
Предричам, че хипи движението ще се възроди, а чалга стайлинга ще залезе!

# 4
  • Мнения: 6 992
Ей, да има едно повишение, дето няма да ме засегне Laughing

# 5
  • Мнения: 1 447
И ако това стане виждам повечето обрасли,с неоформени прически и доста цъфтящи коси.

# 6
  • Мнения: 1 187
Значи милото да се напъне, че аз всяка седмица съм на маникюр. По-темата - пилите за нокти ще поскъпнат ли толкова, че да се увеличи услугата 300%

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Ей, да има едно повишение, дето няма да ме засегне Laughing
що, хич ли не се подстригваш? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 992
Много, много рядко се сещам. 2 пъти годишно примерно. Обикновено по Великден, че тогава съм си вкъщи за по-дълго Laughing и имам време да хвана моята фризьорка, която работи когато си иска.
Имам хубава коса обаче, да не и е уроки, не цъфти, не пада, лесно се реше и лесно и правя прически. Grinning

# 9
  • Мнения: 274
Незнам дали е уместно точно тук да споделя, че моята фризьорка е страшна пичка и владее некви техники да ме подържа еректирал през цялото време, докато ме подстригва!

# 10
  • Мнения: 3 423
Това е начин да бъдат отблъснати
завръщащите се емигранти, кофти.

# 11
  • Мнения: 3 576
Тва не го вярвам....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да не е кампания на Дав?!

# 13
  • Мнения: 2 018
Опит да се опипа почвата!

Между другото в повечето козметични услуги има много повече консумативи и апаратура, от колкото във фризьорските такива. Така че фризьорите да не бързат чак толкова!  Wink

# 14
  • Мнения: 139
Да не е кампания на Дав?!

Не, било решение на камарата на бранша (или както там му се вика).

Общи условия

Активация на акаунт