Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да започна от начало - в сайта на хотела цената на двойка стая е 60 лв., когато резервирахме по телефона ни казаха 70 лв., а 80 ни взеха когато ни настаняваха. Още с пристигането ни се ужасих от гръмката чалга, която звучеше навсякъде из комплекса, и изглежда най-добре се чуваше от нашата стая. Забравете за почивка и релакс  Naughty Нагледахме се на пияни компании, събрани около басейна, дори имахме късмета да присъстваме на сбиване. В самият басейн въобще не си и помислихме да влизаме. Обслужването беше  под всякаква критика - на леглото бяха метнали само чаршафи (сякаш бяхме в третокласна хижа) а кувертюрата беше на топка в гардероба. Дребнаво е, но за тези цени поне да се бяха постарали да оправят леглата както трябва. Вечерта направихме огромната грешка да вечеряме в комплекса  Sick Никога не съм яла по-кофти храна на толкова високи цени.
Само да не вземете да се объркате, че в цената на нощувката влиза и закуска. Нищо подобно. Не можаха да направят дори едно мляко с нес кафе, пълна пародия. За сандвичите чакахме около 50 минути и си тръгнахме - може и да са ставали за ядене, но това могат да кажат само собствениците, които си ги ядоха сами.
Между другото, ползването на басейн и шезлонг се заплащаше отделно - за какво е тази висока цена на нощувката, така и не можах да разбера  newsm78
Тези хора не разбират нищо от хотелиерство и ресторантьорство, и са поредния пример за това, как една голяма инвестиция в един комплекс например,  може да бъде съсипана от мързела и простотията на персонала и собствениците. Непрекъснато обикаляме с мъжът ми из страната, и съвсем честно си признавам, не се бяхме набутвали толкова лошо досега.

П.С. да уточня, че комплекса се намира в с. Рожен - под Роженския манастир.
« Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 11:22 от Dodichka »
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

чудна работа...  Thinking
Една приятелка ходИ преди 1м. там и беше много доволна.
Защо така са станали нещата там?  Mad
Цитирай

София

Преди няколко години сме ходили в комплекса, но само да обядваме там и до Роженския манастир, иначе спахме в Мелник. Не останах с такова лошо впечатление, даже исках да резервирам сега за септември за няколко дена, но ще се откажа, явно не е същото спокойно място като преди.
Цитирай

Шани, нямам идея какво е било преди месец, но аз лично никога повече няма да стъпя там  Naughty Явно собствениците са се надценили страшно много, и не смятат за нужно да полагат дори и минимални усилия вече за своите гости.
Мишленце, спокойствие е последното нещо, което можеш да намериш там. От басейна непрекъснато дънят чалга, а стаите са непосредствено до него. Няма спане, няма почивка. Дори от 2 до 4 ч. следобяд музиката беше най-силна  #2gunfire В Мелник сме спали в сто пъти по-хубави хотели, на същите цени, с тази разлика, че и закуската беше включена в тях.

Цитирай

В приказките

Мислих да пусна друга тема ,но видях тази.
Да не сте стъпили там #Cussing out
Стаята е 80 лв.,обслужването е  под всякаква критика,поръчах си лимон ,а го сервираха,като го набутаха до чинията ми-ей така  го посбутаха без нищо-на масата,вилицата падна на земята и дори без да я забършат я подредиха до блюдата,които бяха ужасни. Нямам нищо против да ми сирвира ром,но пиян и мръсен ми идва малко в повече. Нашата стая беше добре,но в стаята на приятелите ми имаше толкова косми и мръсотия все едно не беше чистено с години,банята мухлясала........................абе нямам думи........просто не ходете там
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.