КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 37

  • 20 974
  • 589
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614
   Добре дошли в КГБ!   


Момичета и млади жени- ЧУЙТЕ и ЗАПОМНЕТЕ:

 
                                                                                  Да знаете, че под небето,
                                                                                 най е гот във Ка-Ге-Бе-то,
                                                                                 че сме възпитани и умни,
                                                                                 и сме много сладкодумни!
                                                                                 Мъдри думи ще ви кажем,
                                                                                 вицове ще ви разкажем,
                                                                                 все има какво да ви покажем,
                                                                                 с приказки ще ви омаем,
                                                                                 шлагери ще ви попеем,
                                                                                 и до зори ще се  посмеем!         
                                                                                 Не отминавай, спри се тук,
                                                                                 че времето лети- на пук,
                                                                                 днес ни гледаш отстрани,
                                                                                 но утре.....членка ще си ти!     
                                                                                   
                                                                                                   от ТАНИТА, която ви ОБИЧА
 



     Стари теми:             

  1. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте.
  2. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте. - II
  3. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 3
  4. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 4
  5. Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5
  6. Баби диви и щастливи ,с дядовци и внуци палави ,игриви. - 6
  7. Баби диви и игриви,с дядовци палави и с внуци щастливи. - 7
  8. БАБИ щастливи , кичат мартенички бели и червени, на внучета румени, засмени. - 8
  9. Цъфнаха цветята вече , внуче кичи БАБА с цвете! - 9
10. БАБИ на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 10
11. БАБИ сме щастливи на внучета красиви. - 11
12. Щури БАБИ полудяват и на хакерки се правят! - 12
13. ''ТИЙНЕЙДЖЪРКИ" в старческа възраст чатят! - 13 
14. БАБИ се нуждаят от опора , че иде пролетна умора. - 14
15. Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15
16. БАБИ и млади на куп , си правят смЕх без труд..... - 16
17. БАБИте на форума сме ние , всички други теми бием! -17
18. Млади майчета пристигат, БАБКИте ги аплодират!-18 
19. В темичките ни страхотни , млади попълнения дохождат! -19
20. БАБИ в тема младите посрещат и за годинките си хич не се сещат! - 20 
21. Козунаците опекоха,боядисаха яйца , БАБИте от форума са с грейнали лица. - 21
22. Козунаците заплели,БАБИчките полудели и с червени яйца,мажат бузки на деца. - 22
23. Гергьовски агнета заблели,БАБКИте са пощурели... - 23
24. Темите за два дни свършват , пишат БАБКИ ,  хич не мрънкат! - 24
25. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ. - 25
28. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 28
29. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 29 
30. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 30
31. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31
32. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 32   
33. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 33
34. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 34 
35. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 35 
36. КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 36 
                                     
                                                           
БРОЙ НА ТЕМИТЕ  ЦЕЛИ 36!
     
                   
                                                              ЕТО, ИСТИНАТА ЗА КаГеБе - то!  

                                                                        НИЕ МНОГО СМЕ ЖИВЯЛИ,
                                                                        И СМЕ ВЕЧЕ ПОМЪДРЯЛИ,
                                                                        МНОГО СЪЛЗИ СМЕ ПРОЛЯЛИ,
                                                                        НО И МНОГО СМЕ СЕ СМЯЛИ,
                                                                        МНОГО ПЕСНИ СМЕ ИЗПЯЛИ,
                                                                        МНОГО СМЕ И ПИЛИ, ЯЛИ!
 
                                                                И ДЕЦА НИ СЕ РОДИХА,
                                                                ТЕ ПЪК С ВНУЦИ НИ ДАРИХА,
                                                                НЕКА НИ СА ЗДРАВИ, ЖИВИ,
                                                                ВИНАГИ ДА СА ЩАСТЛИВИ!

                                                                        МНОГО ЧУДЕСА ВИДЯХМЕ,
                                                                        МНОГО ИСТИНИ ПРОЗРЯХМЕ,
                                                                        ВТОРА МЛАДОСТ В НАС ВИТАЕ-
                                                                        НЕ МОЖЕ НИЩО ДА НИ СМАЕ,
                                                                        НИ ПРОМЯНА ВЪВ КОДЕКСА,
                                                                        НИ РАЗНИ НОВОСТИ ВЪВ СЕКСА,

                                                                 КОГАТО МНОГО СИ ЖИВЯЛ,
                                                                 НЕ МОЖЕ ДА НЕ СИ РАЗБРАЛ,
                                                                 ЧЕ САМО КОЙТО НЕ Е СПАЛ,
                                                                 ТОЙ В ЖИВОТА Е УСПЯЛ!!!!!

                                                                                                      от ТАНИТА, която ви ОБИЧА




ТУК Е КГБ-тооо ИДВАЙТЕЕЕЕЕ!!!    
   


 

ВЕСЕЛО ИСКАРВАНЕ НА СРЕЩАТА В БАЛАНИ!!!

# 1
  • Мнения: 5 001
ихуууу....Пу-първа!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Зичеее,страхотна темичка си спретнала както винаги!  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПРИЯТНО ВИ ПИСАНЕ ... Hug Hug Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
      Благодаря ти Зиче, всеки път ни изненадваш приятно с хубаво оформени теми!

# 4
  • Мнения: 1 558
Зиче, прегръдки и целувки за новата темичка Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 7 362
                               Цоп и аз.......в блатото!Цял ден вися пред компа и ви няма  Cry Тъкмо изчезна и вие се трупнете на черешата.
                               Яжке,ще те позная в събота на Горнобански /ако така остане/ много си готина и не виждам защо се притесняваш.Супер си си! И щерка ти е една чаровна сладуранка!
            Жабче, Криско е едно малко тигърче.  Laughing Много е сладък. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А роклята на булката е върхът.Представям си я с всички аксесоари.Направо вълшебна!
                               Мониииии, Hug Hug Hug
                               Лека седмица ви желая ,момичета!Аз вече съм под стрес  Rolling Eyes защото другия понеделник съм на работа. Sick
                               
                       

           Зичееееее,поздравления за темата!Много е готина!!! Това лично за теб мен!!!  Laughing
                                                                                          

# 6
  • Мнения: 549
Привет от прохладна Варна.
Започнахме да му правим на малкия детска стая и затова не мога да вляза при Вас.
Честито на всички празнували.Бъдете здрави.    bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 724
      Арита,Дидиа,Светле, благодаря за милите думи и пожеланията!
    Лек ден на всички,че вече излизам!До довечера!

# 8
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , момичета!   bouquet
Дидка , благодаря ти.  Heart Eyes А срещата мисля , че така остава - 9 часа взимам теб и Яжка.
Към 9:15-9:30 - Мая и Шпунц ни е по пътя.  Peace

Зиче , Мони Hug Hug Hug

Светле , лек ремонт на теб.  Wink

Хубав ден на всички!  Heart Eyes 

# 9
  • тук и там
  • Мнения: 312
Най-после успях да ви поизчета.
На всички рожденници желая здраве,да се радвате на внуци и правнуци,
дълги години заедно и много, много влюбени.
Деси,чудесно изглеждаш на снимката.Честита ви годишнина.
Зичи,радвам се за ръчичката на Вики.Както винаги чудесна темичка.
Диди,жалко за информацията.И аз се каня да прехвърля всичко на флашка,че с моя стар компютър може и на мен да ми се случи.
Яги,аз пак много те харесах на снимката.Честит ти юбилей.
Да не забравя за малкото тигърче.Много е сладко.
Снощи късно се прибрахме.Днес се поизлежавахме.Много хубаво си прекарахме.През деня ходихме по разходки,на гости,плаж,а купона вечерта бе до сутринта.
Внучето не се отделяше от мен,нацелувах го за два месеца напред.Сега ми е малко мъчно ,но какво да се прави,ще си поплача някой друг ден и  ще ми мине.
На всички весела и щастлива седмица.
Лик и усмихнат ден!

# 10
  • Мнения: 77
Честита ни нова темичка!
Само хубави, положителни неща да си споделяме!

Във Варна пак напича и се чудя как да излизам!

Жабче, страхотна е роклята! И щерка ти хубава, чудна булка ще е! Дай Боже, да е здраве и късмет!

Зиче, върхът си, благодарим ти за всички темички до сега!

# 11
  • Мнения: 263
Здравейте! Hug Да се цопна и аз в новата тема.
Благодаря Зиче за темите, винаги много весело и красиво оформени. Hug
Лек ден ви желая и успешна нова седмица!

# 12
  • София
  • Мнения: 15 884
Добър ден на КГБ. В София е по-прохладно, дано остане така цялата седмица.
Имам въпрос към учителките - Деси, Мими, Янка.
В старата тема ви  бях писала, че договорът ми свършва и няма да го подновяваме с фирмата. Те са пред ликвидация и почти всички изпонапускаха. Та вчера получих предложение за работа като касиерка в 1 гимназия. Чудя се да приема ли - заплатата е никаква 350 лв. Не могли да намерят желаещи за тези пари. За мене заплатата не е от значение, не разчитам на нея и имам други доходи.И до сега ходех на работа за да се виждам с хора, да си убивам времето.  Работата била - правене на заплати/плащат се чрез банкомат/, въвжедане на болнични листове. До тук лесно и познато, но имало също и домакин - какво е това, какво се прави.
Имам молба ако знаете какво прави касиерката да споделите, че до сряда трябва да реша.  Имам 2 възможности - или касиерка, или 12 месеца х 200 лв. от бюрото по труда.

# 13
  • Мнения: 7 362
                       Aisha , ти си ме пропуснала в учителките  Mr. Green ама аз ще ти отговоря какво прави касиера.Няма значение,че съм в ДЗ,а не в гимназия.Столична община има единна компютърна система за обслужване и всичко,което прави касиера минава през нея.Ти само трябва да нанасяш корекции.Изготвя се и щатно разписание , но обикновено това е само в началото на годината и го правят директорите,но някой път изчисленията са дело на касиера.С една дума не са много парите,но и работата не е много. Laughing Освен това в съответната община си има и счетоводител на гимназията и някои неща се правят от него.Не зная как е в тази гимназия,но при нас касиера приема болничните ,не ги изчислява , а ги предава на счетоводството.Таксите на децата - само нанася присъствените дни ,а компа ги изчислява и от счетоводството ги пускат за събиране.Същото е и с болнични и отпуски - само се нанасят колко дни къде си - на работа,в отпуск или болен.Всичко друго се изчислява автоматично.Тези 350 са основна заплата към нея се начислява и по 1 % за всяка година прослужено време,дават се в началото на годината пари за дрехи.Това е с няколко думи.Всичко минава през общината,не можеш сама да пуснеш нищичко.Домакините - обикновено се занимават с материалната част - консумативи,поддръжки и т.н.Касиера няма нищо общо с това.

# 14
  • Мнения: 549
Яжке,Жабке,благодаря ви  newsm51 дано да е лек.Сега трябва да изляза ,за да купя 1 ролка тапети от единия вид ,че не ни стигнаха.Довечера с мъжо отиваме да избираме ламинат.Секцията сме си я избрали и ни чака в магазина /от мебелна къща  Арон /.Трябва да претапецираме и  две  ъглови  легла/дамаската -от  флог  утре ще ни я доставят /.
И така това е за сега от мен
Целувам Ви newsm68

Общи условия

Активация на акаунт