Как да му го кажа?

  • 3 982
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 160
А знаеш ли кога ти е овулацията? Че иначе само ще си правите генерални репетиции.
Вероятно защото първият път стана без генерални репетиции,  сега разчитам пак на природата...
Цикълът ми свърши преди три дни, така че може би е време за малко упражнения luvbed , до към 14-15 ден (цикъл от ок. 30 дни), за да се надяваме на момиче.
Всъщност, мислила съм за тестове за овулация, но само в посока определяне на пола на бебето - за да спрем опитите, когато тестът покаже, че предстои овулация...  newsm78 Може би трябва да се замисля по-подробно...
Ходих на видеозон - нещата са наред, има фоликул ... Дано!


 #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 нещо и аз не схващам....

# 31
  • Мнения: 494
Oх божке newsm78

# 32
  • Мнения: 7 947
Цикълът ми свърши преди три дни, така че може би е време за малко упражнения luvbed , до към 14-15 ден (цикъл от ок. 30 дни), за да се надяваме на момиче.
Всъщност, мислила съм за тестове за овулация, но само в посока определяне на пола на бебето
Каква е връзката с пола... newsm78
Ами някак си А. е решила, че преди овулацията се правят момичета, а по време и след-момчета. Което е абсолютна измислица, иначе всички щяхме да си ги правим по поръчка.

Не знаех,че преди овулация може да има оплождане. Това да не е ново откритие на Харвардския университет? Авторката трябва да е извънземна.
Ееееее, тва не е истина просто  Joy Joy
Темата е върха!

# 33
  • Мнения: 6 657
Леле и за това ли помощ ти трябва  ooooh!
Вие секс не правите ли, та трябва някакви специални подготовки пък и хитри думички?
Извинявай, но много сапунки гледаш. А полът на детето, засега поне и за щастие, е божа работа.
Хайде успех.

# 34
  • Мнения: 1 341
Голям проблем, голямо нещо...  ooooh!
А., много ми е любопитно дали ако е момче, мъжът ти ще го върне? На теб ти е неудобно сега да му кажеш, че искаш второ дете, сигурно като узнаеш пола ще пуснеш тема, как да му кажеш, че ще е момче, а не момиче както сте искали! ooooh!

# 35
  • Мнения: 871
Ама то няма новина, какво толкова има да му съобщаваш ooooh! Като стане бебето тогава мисли как да му кажеш Ама и вие нероден Петко оплаквате ooooh!

# 36
# 37
  • Мнения: 698
 Joy и на детските бисери не съм се забавлявала толкова.... Joy това ми е любимата тема!
Успех, мила!!

# 38
  • Мнения: 135
След като си легнете, преди да плъзнеш длан надолу пусни лампата, преодолей срама и го погледни в очите.

Общи условия

Активация на акаунт