Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 25 авг. 2008, 10:55 ч.
  • Преглеждания  2 096  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
Здравейте мами от Варна, бихте ли дали адреси на големи магазини за колички, където те са изложени и могат да се видят на живо. Става въпрос за по-скъпите модели-Concord,  Peg Perego, ABC design. Най-вече искам да разгледам Concord Neo i Concord Fusion- в Бургас никъде не могат да се видят на живо... Sad

Реклама
# 1
  • Варна
в магазини Бебчо има много колички- това им е сайта, за да видиш адресите на магазините им- http://bebcho.bg/bg/sorted.php?pageNum_products=2&totalRows_ … at=2&subcat=3
сещам се и за магазин Щъркел, намира се в малка уличка срещу хотел Черно море. трябва да тръгнеш по главната улица в посока към м-н Валентина и се пада първата пряка в дясно. има и изнесена рекламна табела.
нашата количка е на Бебе Конфорт, поръчах я от София и на практика не я бях виждала преди да я донесат, но знаех всички характеристики и не съжалявам за избора въобще.

# 2
  • Варна

сещам се и за магазин Щъркел, намира се в малка уличка срещу хотел Черно море. трябва да тръгнеш по главната улица в посока към м-н Валентина и се пада първата пряка в дясно. има и изнесена рекламна табела.

Това не е магазин Щъркел,а" Биберон" PeaceТам има хубави колички ,но точно тези:Concord Neo i Concord Fusion Май ги няма newsm78
Магазин Щъркел се намира тук
В магазин Рошко   също има хубави колички
Другия магазин в който има колички,е на втория етаж на Образцов дом.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 16:27 от danito78

# 3
  • Варна
 ОБразцов дом и Штъркел хич не ги препоръчвам,- и  даима какво да видиш, може да си отще Simple Smile
Разгледай Рошко и Биберон, аз от първия съм най- доволна като обслужване. В Премаман погледни също, НА Цар Освободител, срещу детската кухня има два магазина- и там погледни.

# 4
Благодаря момичета Hug

В края на седмицата ще отида до варна да гледаме за колички (въпреки, че още е рано за купуване...) А в  мола има ли такива неща или са само дрешки и играчки ?

# 5
  • Варна
В моловете няма колички.
Във Варна няма голям избор на колички.Магазините са само тези които ти изброихме.
Сега се сещам ,че на гаражите на централния пазар има колички,но няма голям избор.

# 6
  • Варна
леле как се обърках за Биберона! и аз съм доволна от Рошко. моята количка я купувах от софия, но вече я предлагат и в Рошко. а продавача е много любезен и обяснява подробно. другия магазин за който се сещам е Премама, но там нямат много налични, разчитат на поръчки и не знам какво има в момента налично. а в моловета има Хипо Ленд, но не знам какви колички има там.
успех с количката и със здраве да си я бутате като му дойде времето!

# 7
  • Преди много години в една далечна галактика
До колкото разбрах от една друга темаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=324006.0 търсените от теб колички ги няма в наличност и във Варна  Sad  . Така че май  най-добрия вариант остава  да се разходиш до Пловдив или София. А и избора там е доста по-голям.

# 8
Май Май така ще стане накрая- проблемът е, 4е като отида до там ще трябва да я купя веднага, а още е раничко..... Embarassed О тдруга страна като стане време ще е зима и ще съм с голям тумбак вече, за да тръгна към София или Пловдив за количка....абе големи проблеми Laughing Благодаря за адресите Hug, мислех, че ще спестя малко път ама уви.....

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт