Усетихте ли лятото?

  • 4 362
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 607
Ако се има предвид лятото като отпускарски сезон -не не го ,сетих  пет дни на морето от ,които три работни с телефоните на плажа , а тъй определено не е кеф.
Иначе жегите си ги усетих и ми писнаха.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Харесвам всички сезони. Нямам причина да обичам лятото повече от другите и не съжалявам, че си отива. Когато ми е уютно в душата, все ми е едно какво е навън, и обратно. Чувствам се еднакво добре или еднакво зле.

# 62
  • Мнения: 4 892
Усетих лятото, а сега чакам с нетърпение любимите ми сезони - есента и зимата, със същото нетърпение, с което очаквам "есента и зимата на живота"...  ми... Имам нужда от почивка.

# 63
  • Мнения: 2 386
Обожавам лятото, топлината и слънцето!
Тук вечно вали, 8-9 месеца в годината е мрачно и сиво..
Радвайте се на прекрасното време, че като чета за 25-градусова есен и ми се плаче.. Та тук в момента е 18..

Прекарах 2/3 от лятото в България и изобщо, изобщо не ми стига. Не го усетих даже..

# 64
  • Мнения: 222
Вече си мечтая за -10 градуса тих студ, сняг до пояс и пукот на дърва в камината.

И аз така...

# 65
  • София
  • Мнения: 23 028
Усетих го по различен начин от всички други лета в живота си, защото това ЛЯТО се роди моето дете  1stroller

# 66
  • Мнения: 2 353
  Тонка, да ти е живо и здраво  bouquet
  Не го усетих. Колкото повече остарявам, толкова повече ми харесва това пусто лято, дето се изнизва като пясък между пръстите. Ще напиша ода за лятото и ще си я татуирам на задника Hug

# 67
  • varna
  • Мнения: 676
 Усетих го.Използвах да си почина максимално,защото есента ще я усетя в по-друг смисъл.Лошо ми става като си помисля.Дренка ме разбира.С нея се печем на един и същи огън. smile3514 Rage smile3529

# 68
  • София
  • Мнения: 5 857
Ох... аз май още не съм го усетила както ми се иска... Онзиден стоях на балкона и се наслаждавах на късния следобед и топлината, на "аромата" на лято, пък то не остана  Crossing Arms Вече сутрин ми е студено, за съжаление, не мога да тръгна по развяваща се рокличка... Не съм успяла да акумулирам достатъчно топлина  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 299
Мина ми бързо лятото,но определено ми писнаха тези жеги Twisted Evil
Обичам зимата,студа и само тогава дишам с пълни гърди  Laughing

# 70
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Усетих го ,но не искам да свършва .Единственно през лятото живея пълноценно не издържам на студено .

# 71
  • София
  • Мнения: 203
Важното е, че морето ми беше малко - само 8 дни, при положение, че цяла година го чакам......
А софийските жеги не са за мен....

# 72
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
на мен ми предстои лято ... септември и октомври по на юг

# 73
  • Мнения: 191
И аз се надявам да "намажа" още малко от лятото, защото ми се стори, че мина тооолкова бързо... Искам да е вечно лято, слънце, море, прекрасни плажове, купон до зори. Направо ми се плаче, че днес се върнах на работа. Та с няколко думи - нищо не усетих от лятото.

# 74
  • Мнения: 183
Усетих го единственно по градусите. На почивка не съм била-все излиза нещо. И сега като погледна календара се чудя, кога дойте края на август  Shocked.

Общи условия

Активация на акаунт