Усетихте ли лятото?

  • 4 361
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Щъркелите вече отлетяха на юг за топлите страни - лично ги видях, наближава месец септември - първият месец с "р", което значи, че ще започне да става студено, и летните отпуски ще приключат... Иска ми се да знам дали сте усетили лятото. Дали сте успели пълноценно да му се насладите и ако да - как?
За мен лятото мина бързо и неусетно. Не съм доволна, че свършва newsm45. Искам още да е лято tantrum

# 1
  • София
  • Мнения: 442
Ми пусни си отпуска, ще ти стане лятно за нула време  Wink
Бързо минава, когато човек е ангажиран. Но пък ще дойде друг хубав сезон, чак за такъв рев не си заслужава  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 539
Светна ми лампичката, че е време да се запазват места за Нова година. Както е известно, хубавите рано свършват. Вече си мечтая за -10 градуса тих студ, сняг до пояс и пукот на дърва в камината.

# 3
  • Мнения: 101
Усетих го с няколкото топлинни удара дето ги направих. Лятото ми е най-омразния сезон. Така като гледам прогнозата ще го усещам още поне две седмици.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Искам да го усещам още. Не го пускам. Още не.

# 5
  • Мнения: 641
Вече си мечтая за -10 градуса тих студ, сняг до пояс и пукот на дърва в камината.
...И червено винце ... Simple Smile

По няколко месеца на сезон стигат. Дет` се вика по малко, че да е сладко.

# 6
  • Мнения: 522
Светна ми лампичката, че е време да се запазват места за Нова година. Както е известно, хубавите рано свършват. Вече си мечтая за -10 градуса тих студ, сняг до пояс и пукот на дърва в камината.
На същото мнение съм.

# 7
  • Мнения: 824
Усетих го!Даже много го усетих.Беше/и е/най-запомнящото се лято за мен. Mr. Green
Поздравче за тези,които са се затъжили за отминаващото Лято.
http://www.vbox7.com/play:da3fe99d

И поздрав,за тези които успяват да разпознаят красивите мигове във всички сезони.

http://www.vbox7.com/play:8235f3f8

# 8
  • София
  • Мнения: 61
Лятото си е много хубаво! Искам пак на морее...  Rolling Eyes Tired Sad





# 9
  • Мнения: 1 312
Лятото ми е най-омразния сезон. Така като гледам прогнозата ще го усещам още поне две седмици.
И на мен.
Пък уж лъвовете обичали топлото Rolling Eyes
Дълго ми се видя.
И много горещо.
Ако закове термометъра на 25 градуса максимум нека да е лято всеки път.

# 10
  • Мнения: 4
Мина неусетно като миг  Cry Искам още  grinning039 Дано септември да слънчев и топъл  Praynig

# 11
  • София
  • Мнения: 442
Лятото си е много хубаво! Искам пак на морее...  Rolling Eyes Tired Sad

/quote]

Нямаш проблеми. През Декември в Панама сигурно е горещо

# 12
  • София
  • Мнения: 5 696
Лятото ми е най-омразния сезон. Така като гледам прогнозата ще го усещам още поне две седмици.
И на мен.
Пък уж лъвовете обичали топлото Rolling Eyes
Дълго ми се видя.
И много горещо.
Ако закове термометъра на 25 градуса максимум нека да е лято всеки път.
съгласна с всичко Grinning Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Не, не го усетих. За първи път лятото мина без да съм ползвала и ден отпуск. Само с една неделя в седмицата нямаше как да му се насладя Outta Joint Ходила съм на плаж не повече от 5 пъти. И на меден месец не отидохме, дори и на меден уикенд... Така ми се ходи някъде, за 3 дни да е, но да сме само аз и мъжът ми и да си починем като хората. Обожавам лятото, дори и жегите не можаха да ме накарат да го обичам по-малко. Мразя да ми е студено, да се стъмнява рано, да ставам сутрин по тъмно.

# 14
  • София
  • Мнения: 61
Няма оправия, лятото ви е горещо, а пък зимата - студено. Така е, но аз си обичам морето.
http://www.vbox7.com/play:6a26836e

Общи условия

Активация на акаунт