Докога преварена вода и стерилизация?

  • 2 935
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
До кога изварявахте шишетата с бибероните, мили мами?

# 1
  • Мнения: 2 950
Първия месец на всяко хранене, до скоро веднъж дневно, но от скоро започнах през ден - да свиква. Като си представя колко мръсотия я чака навън  newsm61

# 2
  • Мнения: 5 577
Аз около 2 месеца, на което много ми се учуди продавачка в магазин, направо се опули като и казах че изварявам след всяко хранене  Shocked
Тя също има бебе, та се зачудих и питах и лекарката ни която каза да спра.
Наистона бебенце трябва да свиква с външния свят, иначе го дебнат алергий.

# 3
  • Мнения: 8 769
Аз стерилизирах през ден...напоследък през седмица...

# 4
  • София
  • Мнения: 888
До кога изварявахте шишетата с бибероните, мили мами?
до края на първия месец:)

# 5
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Продължавам да ги стерилизирам след всяко хранене.Не ми пречи да сложа стерилизатора за 8мин в микровълновата.

# 6
  • Мнения: 457
И аз още стерилизирам в микровълновата всичко-биберони, шишенца за вода, даже и помпичката за носле на Chicco, но на 50-я път се стопи от едната страна гумата и я хвърлих Sad

# 7
  • Мнения: 883
Като се роди по веднъж на седмица (но я кърмех и в шишето само вода наливах), горе-долу около месец така, после не съм изварявала.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има-няма месец.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Само като ги купих по един път.Не ме бийте,по съвет на педито да не го държа под капак аз съвсем радикално взех тези мерки.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 175
Само като ги купих по един път.Не ме бийте,по съвет на педито да не го държа под капак аз съвсем радикално взех тези мерки.

Няма какво да те бием, моя позната роди миналата седмица и педиатърката също и е казала да не изварява шишетата, а само с топла вода и сапун да ги мие.
А аз все още ги изварявам, защо на мен не ми каза някой така в началото - как съм изварявала помпа в 4 през ноща, за да ми е готова за 7:00 Cry

# 11
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Откакто се е родила по веднъж дневно до 5 месец. Цедях се и давах от шише още преди да стане на месец. После почнах по веднъж в седмицата за месец и вече не стерилизирам.

# 12
  • Мнения: 5 299
откакто се е родила бебата съм ги изварявала 3-4 пъти-мисля че ежедневното преваряване е престараване,да не говорим пък за сляд всяко ядене..

# 13
  • София
  • Мнения: 6 175
Лелееее аз ли сам най-баламата ooooh! Ми сега ако спра изведнъж дали няма да и стане нещо или постепенно да намалявам изваряването. То верно къв ли смисъл има като си слага в устата щяло и нещяло

# 14
  • Мнения: 1 181
само първия месец

Общи условия

Активация на акаунт