Отговори
# 705
  • Мнения: 623
Първо, много целувки на Кана. Никога не съм се съмнявала в нея и тя го доказа.
Късметче, много е добре че ни държиш в течение, продължавай.

ЕХХО аз не помогнах с име, защото нищо не ми идваше на ум. А Софт звучи доста добре, поне на мен Laughing

Оптимистче, няма да се съглася с теб и с фитнеса. Всяко едно нещо трябва да ти доставя удоволствие. Преди всичко трябва да не си преуморен. Преди време аз бях постоянна, недоспала, уморена но в залата. Не бях дебела, но исках да съм стегната. И какво от това, че съм била стегната, като не съм си доставяла удоволствие -още една предпоставка да съм в темата. Бивш спортист ми беше казал, че трябва да се тренира когато организма е починал. Аз ходех преуморена, зареждах се, прибирах се и понеже не ми се спеше от тренировката  заспивах късно, а понякога работех. По време на съня от 22 до 01 часа се произвеждат клетките на растежа, който убиват раковите клетки в организма /нищо такова бях чела/. Понякога когато си преуморен не можеш да заспиш, това не е здравословно.

# 706
  • София
  • Мнения: 5 074
Здравейте момичета   bouquet
Току що получих съобщение от Кана. Ще ви го препиша дословно.
Това момиче много ме кефи, страхотен дух има.
Та съобщението гласи -
Да ти дам отчет как съм......
Цялостно състояние - много добро. Влача манерките насам- натам.
Е, днес здраво ме опъва операцията, все едно съм се блъснала в
бързия влак но знам, че до ден-два ще отмине и затова само си псувам наум /нали съм дама/
и си правя упражненията напук на болката.
На първата превръзка поисках да видя.....
Нищо особено - така съм изглеждала като съм се родила.
Специални поздрави във форума !

# 707
  • Мнения: 555
Браво на това момиче /Кана/ smile3501 Няма грешка, страхотна е. Много се радвам, че всичко мина, че е добре и че чувството й за хумор не е изчезнало newsm51 Която я чува или й пише - огромна целувка от мен

# 708
  • Мнения: 1 253
Наистина Кана има страхотен дух! А за чувството й за хумор само мога да се радвам, че не го губи. Именно то спасява най-много в тежки моменти. Аз лично едва ли щях да имам толкова смислени реакции...
Фитнеса и аз съм на мнение, че цаката на фитнеса е постоянството, защото инерцията те повлича и той ти става необходимост. Аз от началото на седмицата поднових посещенията си в залата. Аз обаче понеже съм с доста кратичка програма ходя всеки ден. Ами по приятно ми е вместо да кисна в някоя кръчма за обяд да слезна 2 етажа по-надолу и да се заредя с енергия. После хапвам някакво кисело мляко. Аз и без това като хапна стабилно на обяд така ме размързява, че не мога да мисля Simple Smile Също съм на мнение, че фитнесът трябва да е удоволствие. Аз лично сутрин не мога, защото организмът ми спи и само за пример - мога да направя само 50% от коремните преси, които правя на обяд (да не си помислите, че са много Wink )

# 709
  • Мнения: 623
Кана мила, знам че ще го прочетеш след няколко дни но не мога да не кажа: Радвам се за теб, радвам се че имаш онзи борчески дух който ще те накара да победиш. Запази чувството си за хумор то е страхотно.
Засега те прегръщам и ти пожелавам бързо отшумяване на следоперативните  "ефекти"  bouquet
Всички те чакаме с нетърпение.

ЕХХО по колко преси правиш? За едни 100 преси са много за други са малко. За всеки е различно.
По отношение на обедните посещения и аз се замислям върху тях, като алтернатива като започна работа.

# 710
  • Мнения: 1 253
Angelary 5 серии по 20 правя + 3 х 30 за страничен корем, паласки и талия.
Корем - правя си 3 серии след ръцете и гърба и после след всяка серия за крака по още 20 (т.е. 2). Може и да не е най-правилното, но пък докравам бройка, а и си почива коремът ми Simple Smile

# 711
  • Мнения: 432
Мога да се съглася само с това, че не трябва да спортуваш, когато си болен. Иначе....ако не си във форма ще спортуваш по леко, ако нямаш време ще стоиш по малко...но ще си спазиш графика. Тялото трябва да привикне, трябва да има точен режим, който не се постига като започнеш да пропускаш тренировки, защото днес валяло или пък било много горещо или приятелката ми има работа  и аз няма да отида сама и т.н. и т.н. След години като си изградиш навици може да си позволяваш от време на време волности като това да прекъсваш за известно време. Нещо като отпуска. Да не говорим, че трябва да го направиш така, че след тренировка да си щастлив, да излезеш от залата в по добро настроение от това с което си отишъл. При мене винаги е така. След тренировка се чувствам отпочинала и заредена независимо колко тежка е била. Особен но за хора с психическо натоварване горещо препоръчвам да поспортуват.

# 712
  • Мнения: 414
Много сте прави .....и съм ви благодална за коментарите........ Просто тези дни ще са ми по-натоварени, но е за хубаво. Взизам само за да прочета и да драсна две-три думи. Наистина в момента нямам и 10 минути почивка, пък за фитнес.....дори нямам точно до нас или под такъв, но както и да е....не се оправдавам, а др. седмица се надявам да наваксам. Просто сега ми е такъв периода. Да отмятам сега задачите, пък догодина като заправя бебе ще си почивам  Heart Eyes Нали и то ще иска да яде.....  Heart Eyes
Днес чух кана на бързо, довечера ще й звънна пак. Днес звучи мноооого по-добре от вчера. Вчера не ви писах, но й беше леко паднал гарда. Не си го призна, ама по гласа се познаваше. Ами много я е боляло.....днес си призна....Вчера каза че я боли, но днес ми каза че я е боляло доста, въпреки обезболяващите. Белега й заздравява много добре, надминава всички останали, оперирани в същият ден   Wink Така де, наше момиче е  Hug  Ръката си движи много добре, подаръци получава страхотни, комплименти от персонала там .... та, всичко върви по план. Хистологията ще й излезне в Четвъртък, може всички да стискаме палци да е "най-добрият" вариянт. Аз ще пътувам и няма да пиша до сряда..... Прегръщам ви всички  Hug Hug Hug

# 713

Общи условия

Активация на акаунт