«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 740 отговора

¬арна

ћнени€: 428
«аписах си час за »вона за 30ти декември, да съм 'убава  Crazy, но се замислих като за пръв път ще ход€ там да не ме окепаз€т баш преди празника....? »наче салона е при€тен, но без малко да го пропусна, блеейки на другата страна  Mr. Green.
јз две години правих такава грешка-точно преди празниците -на нов фризьор(при мо€ н€маше часове в посл. момент) и затова на снимките съм ... 154uu .
ѕовече не прав€ тази грешка  Naughty .
 ъсмет ти жела€  Very Happy !
÷итирай

ћнени€: 0
Za praznicite otnovo se doverih na mojata frizjorka Svetla ot Felicita, kato 4estno da si priznaja opitah i na drugi mesta, no ot neja sum si nai-dovolna - sviknala mi e na kaprizite i se suobrazjava vseki put s tjah. Blush
÷итирай

ћнени€: 52
√ол€ма мъка с тези фризьори, момичета  Crazy
ƒнес точно майчето ми ми разказва как направила на пух и прах една дама, ко€то почти и е изгорила косата, подртигала € като кучето ни .. и нито на цв€т го докарала, тука късо, там дълго.. абе трагеди€ . ќтишла, казала и че не е доволна, че си взима парите, съжал€ва че така се е получило. ∆ената и предложила да € измие..(егати компенсаци€та ) .. мама е гол€ма лисица обаче , взела си 100-те лева и .. довиждане.. Laughing

100 лева за фризьор  Crazy. јдвокати и архитекти, току що се разбра, че дългото и тежко следване изобщо не е необходимо. ќчевидно просто всички тр€бва да станем фризьори. (сорри за оффа но не мога да си премълча).
÷итирай

Milano/Varna

ћнени€: 68
√ол€ма мъка с тези фризьори, момичета  Crazy
ƒнес точно майчето ми ми разказва как направила на пух и прах една дама, ко€то почти и е изгорила косата, подртигала € като кучето ни .. и нито на цв€т го докарала, тука късо, там дълго.. абе трагеди€ . ќтишла, казала и че не е доволна, че си взима парите, съжал€ва че така се е получило. ∆ената и предложила да € измие..(егати компенсаци€та ) .. мама е гол€ма лисица обаче , взела си 100-те лева и .. довиждане.. Laughing

100 лева за фризьор  Crazy. јдвокати и архитекти, току що се разбра, че дългото и тежко следване изобщо не е необходимо. ќчевидно просто всички тр€бва да станем фризьори. (сорри за оффа но не мога да си премълча).

майтап н€ма.. ooooh!    озметичката ми скоро под 45 лв не ми е взимала за почистване и вежди .. н€мам коментар..поне да не реват
÷итирай

—алон''Angel Facе''горещо ги препоръчвам!»звинете че се отклон€вам от темата,но и козметичните им услуги са жестоки(»лиана е магьосница в тази област)!
телефон за записване:052/616174
—алонът се намира до общината.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3
ѕо какво можеш нда рабереш, че един фризьор наистина е добър - р€дко има часове. ћето има много р€дко, опитах се веднъж да си запаз€ тр€бваше с месец напред, подстригвам се при едното момиче в салона - Ќад€, много е добра...всички там са добри...—алонът се намира на ул. ген. —толипин, мисл€ че се казваше.  ато влезеш в ген.  иселов и веднага първата в л€во. ѕише "Meto", наистина горещо препоръчвам, слде€ форума от много време, но едвам от н€колко седмици и пиша отговори, ако н€кой иска н€каква информаци€ може да ми пише Smile)) Ќе разполагам с ценоразпис, но знам, че там не е скъпо...поне за мен не е много да ми вземат 18 лева за измиване, подстригване и сешоар...и то може и вафли да ти сложат ако искаш и така.. Smile))))
÷итирай

—офи€

ћнени€: 185
Ќе съм съгласна с това с часовете, пон€кога повечкото реклама също пълни, а и ниските цени... защо салоните красен стил са винаги пълни ? јми да ходим всички там сигурно са много добри Very Happy има доста добри фризьори и по малките безизвестни салони, но при т€х има часове и когато те покан€т на м€сто, за което искаш да те издухат на пример не се налага да чакаш два месеца за час....
÷итирай

VESELA KOLEDA! NA VSI4KI JELAJA MNOGO ZDRAVE! VESELO POSRE6TANE NA NOVATA GODINA!
÷итирай

Ќ€къде под синьото небе:))

ћнени€: 938
ћол€ кажете къде мога да заведа 2-год си б€с на детски фризьор??
÷итирай

¬арна

ћнени€: 3
Ќе съм съгласна с това с часовете, пон€кога повечкото реклама също пълни, а и ниските цени... защо салоните красен стил са винаги пълни ? јми да ходим всички там сигурно са много добри Very Happy има доста добри фризьори и по малките безизвестни салони, но при т€х има часове и когато те покан€т на м€сто, за което искаш да те издухат на пример не се налага да чакаш два месеца за час....

≈динствената причина поради ко€то не се съглас€вам с теб е, че ћето н€ма никъде другаде във ¬арна. Ќ€мат реклами и т.н. тих е салона. Ћично аз б€х чувала за този салон преди около 5 години от познати, защото всички казваха, абе там в тво€ квартал има един турчин, който подстригвал много добре, много бил добър и така от дума на дума...не можах да го намер€ Very Happy, а той бил до дупето ми ooooh! хихихи Smile и веднъж всъщност случайно много спешно ми тр€бваше фризьор и съвсеееем, ама съвсем случайно стана, че вл€зох там...и н€маше часове, но едната мадама се освободи  за други€ ден (на мен за тогава ми тр€бваше) и така... та сега н€ма на кой да не го препоръчам, и ако н€кой наистина е отишъл е много доволен.  азвам от опит, ако н€ко€ от вас се чуди къде да отиде, горещо препоръчвам . » ћето и Ќад€, и  раси. Ћично аз ход€ при Ќад€, та така де, ще се радвам да има и други положителни мнени€, защото там наистина си заслужава Wink
÷итирай

ћнени€: 6 632
ќх, ћето е обсъждан сто пъти в темата и с добро и не с добро, не е новина.
÷итирай

Varna

ћнени€: 4
честно да си призна€ не см€там,че лъскави€т салон е критерий за качествено обслужване от персонала в него.ћоже би за н€кои е много важно самото м€сто като име да го посещават за повече престиж-въпрос на гледна точка,както не отричам,че има и много добри.јз лично  съм била и в"бутикови" и "мизерни" салони.„естно да си призна€ съм по доволна от така наречените "мизерни" салони,може би съм попаднала просто,но изглежда там държат да чу€т клиента,докато н€кои €вно вече си почиват в/у имиджа.
÷итирай

»скам да пиша в темата, тъй като аз хвалих доста —ветла от Giro. ѕостригвала ме е много пъти и все хубаво, много доволна съм била от не€. ѕратих там и сестра ми, като € вид€х - хареса ми как е подстригана. ѕосле дойде и мо€ ред. јми...., доста недоволна съм! ќт пред и от страни - ок, но отзад - не!
Ќаправила ми е нещо повдигнато на тила, наподоб€ващо каре. ѕърво - не ме е питала дали го искам! ј аз ненавиждам тези вече демодирани свръх повдигнати отзад прически, тип ¬иктори€ Ѕекъм, от преди 5 години.............. ¬торо не ме и информира, какво прави. “рето, не ми го и показа, с второ огледало, да се вид€ отзад, та изненадата получих н€колко часа по- късно.
—ъвсем отделно, че не беше оформено добре, клон€що към кошмарно! —ъс система от огледала в къщи ми се наложи да се дооправ€м, доколкото мога сама.
»згледа ми отзад много ми напомни на това, което tanq09 описа - 'изглеждаше така с€каш докато съм спала, н€кой е отр€зал част от косата ми за да ми отмъсти!! '  Confused
÷итирай

¬арна

ћнени€: 509
¬ъпросни€т ћето, всеки ден минавам покрай него, понеже живе€ в района. „естно казано н€мам преки впечатлени€, не съм с€дала да ме подстригва, но и не бих....салона му според мен е доста непри€тен и с лоша хигиена.  онтингента, който го посещава също не ми харесва, отделно съм и виждала момичета с готови прически излизащи от там...имам чувство че ги клонира, едни и същи прически на всички.....
ѕрепоръчвам салона, който е един ъгъл надолу на ÷имерман, където са син и майка....¬ип нещо си се казва. ѕо мои наблюдени€ е в пъти по добър от ћето.
÷итирай

ќх, то това с клонирането, май, е всеобщ проблем при фризьорите  Thinking  ћного пъти съм го забел€звала.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
540-554 от 740 отговора