Преди или след..?

  • 3 219
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?

# 1
  • Мнения: 758
Доста противоречиви мнения чувам относно слагането на кристали.Кога е правилно-преди или след изправянето с преса?
лично аз слагам кристали преди изправянето,за да предпазят косата!за мен няма смисъл вече след като е изправена да се слагат!пробвала съм и не останах доволна! Peace

# 2
  • Мнения: 69
и аз слагам кристали преди пресата

# 3
  • Мнения: 1 282
Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.

# 4
  • Мнения: 4 292
И аз ги слагам след като я изправя. Преди това използвам предпазващ спрей за топлинна обработка.

# 5
  • София
  • Мнения: 901
Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 3 312
слагам преди

# 7
  • Мнения: 3 695
по голямо количество слагам преди пресата и след това слагам много малко  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 133
След. Преди пресата салагам препарат за топлинна защита.

# 9
  • Мнения: 2 388
Слагам преди пресата. Трябва да се ползват обаче след нея, а преди това - препарат за топлинна защита. Ама на мен ми се свидят пари за такъв. Confused

# 10
  • Мнения: 3 413
Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78

# 11
  • Мнения: 758
Я кажете някакъв такъв спрей за топлинна защита-марка,цена... newsm78
Loreal Hot Liss-8 лева,пише,че предпазва от преса и сешоар! Peace

# 12
  • Мнения: 277
Съжалявам, че ще използвам темата, но искам да питам какви спрейове или други предпазващи неща ползвате? Аз имам нещо като кристали, казва се Silk Fluid, но ми се струва, че по-бързо ми се омазнява косата от него, слагам го на влажна коса, повече по връхчетата и разнасям малко по дължината  Rolling Eyes
Такъв тип продукти омазняват косата,затова се слага съвсем малко.Нанасяй само по връхчетата,щом косата ти се омазнява.

# 13
  • Мнения: 1 312
Кристалите не предпазват косата от топлинна обработка. За тази цел има други продукти. Аз кристалите ги слагам след като косата е изправена.

Toчно така е,аз ползвам термозащитен преди преса , а кристалите последни ги слагам,те не предпазват по никакъв начин косата от изгаряне. Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Преди преса/сешоар...вече ползвам кристали все по-рядко и по-рядко обаче  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт