Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета, може ли да ми кажете как вървят цените на боядисването на кв.м. с латекс?
А на мазилките?
Миналата година по това веме бяха 4.5лв на кв.м. с боята. А сега ме офертираха за 6.лв без боя  #Crazy
Цитирай
Явно се занимаваш с фирми.Един приятел боядисва на 2.50-3.00 лв.До сега проблем с клиенти не е имал доколкото знам-всички остават доволни.Тези дето са ти дали оферта ,същите от миналата година ли са?В повечето случаи ако си им пак клиентка,на втория път надуват цената.
Цитирай
Не разбрах всъщност от поста ти-в какъв смисъл 6 лв. без боя-за боядисване с твои материали или за шпакловане без боядисване
Цитирай

София

да без боя  Shocked
друга фирма е. Бяхме решили да правиме мазилка в коридора и на една стена като акцент. От Ойкос дадоха тази цена - 6лв без материал само работа, т.е. да дойде  и да боядиса, а аз си давам боята
Цитирай
Много са 6 лв. само за боядисване.Толкова вървят шпакловките. Smile
Цитирай

Варна

Много трудно ще намериш фирма, която да ти даде 2,50/ 3 лв/м2 цена за боядисване. Особено пък фирми от рода на Ойкос. Ако в тези 6 лв/м2 влизат облепването, грундирането и боядисването значи не са много, а съвсем нормална цена за фирма. А мазилките са нещо много относително, но под 10 лв/м2/ за труд и много зависи от мазилката/ -трудно ще намериш добър майстор, пък бил той и "частник".
Цитирай

Бургас

в Бургас върви 2 лв. на кв.м. боядисването. (само труд, без материали).
Цитирай

София

Чакам бояджия да започне да боядисва утре - сам си работи, не е фирма (но не се обажда, май има някакви проблеми, но силно се надявам да дойде все пак), а цената, която ни даде е 2,50 за бяло, 3 - за цветно.

Цитирай

София

Лелееее аз значи много съм се минала Crazy На нас ни взеха 10 лв на кв. Shocked
Цитирай

София

Горната цена е без боя. Ако твоята е включвала боя, а боята е скъпа, може и така да се върже...

Макар че най-скъпата боя, която ни предложиха беше 55 лева за 4 литра, които покриват 24 кв. метра. Може да има и по-скъпи.
Цитирай

София

ами то тази цена от 6лв, която ми дадоха е без ДДС, като сложа  боята - отива на 10лв.... Много ми се вижда
Цитирай

Толбухин

В Добрич е 2,50 лв на кв.м. три ръце без значение цвета, само труд.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.