Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 26 авг. 2008, 13:57 ч.

Нещо странно???

  • 976
  • 10
  •   1
Отговори
Така.Искам да задам един много странен въпрос.Може ли при взимане на противозачатъчни и изплозване на презерватив да настъпи бременност?Ето и причините за този дори абсурден според мен въпрос:
-първо аз си имам редовна М.Последно на 22.08.08(до25.08).Миналият месец същтото(от 28 до 31.07).Имайки предвид,че бях на море и може би затова ми дойде и по-рано(трябваше да е на 31.07;а може и да е защото почнах противоз. 3 дена по-рано:друг път ги започвам на 3 ден от М.).Този месец също ми дойде 3 дена по-рано.  Thinking
Е до тук всичко е ок ,като изключим следното:
-областта на матката е леко подута
-от няколко дни ми се повръща постоянно
-от 1 месец гърдите ми растат(по принцип са си малки)
-а и най-важното-зърната на гърдите ми са леко побелели и на сутиена ми се появиха странни бели капчици  newsm78
Другото е ,че без презерватив с приятеля ми сме го правили само 1 път-на 25.07 (т.е. 3 дена преди да ми дойде),като той не е свършвал в мен.Чувала съм,че по-принцип може да се забременее и без да свърши в мен.
Ако някои може да ми отговори,ще съм много благодарна!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 588
Миличка,ако си забременяла при пиене на хапчета и използване на презерватив,мисля,че ще се превърнеш в чудо на медицината HugМоля те,не се обиждай,казвам го със съвсем добронамерен тон и в никакъв случай не омаловажавам въпроса ти.Мнението ми е,че не е възможно да си бременна,потърси някакви други причини за неразположенията си.На мен като пиех противозачатъчни едно време също ми се гадеше и ми прилошаваше,особено ако съм го изпила на гладно.Желая ти успех,дано съм била полезна  bouquet

# 2
  • У нас
  • Мнения: 270
Амми,не съм експерт,но си мисля,че тези аномалии може да се дължат на взимането на противозачатъчните или на евентуални хормонални проблеми(като чета специално за гърдите ти).Мисля,че трябва да се консултираш със специалист,но със сигурност за мен не е бременност.А и някои казват,че от противозачатъчните им растат гърдите,но все пак мисля,че най-добре ще ти отговори специалист.Успех Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 305
Не се притеснявай, не си бременна. Всички тези симптоми може да са от противозачатъчните. Какви пиеш? И сигурно скоро ще преминат.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 894
Няма как да се е получило нещо,търси причините другаде.

# 5
  • София, Младост 1
  • Мнения: 4 354
Имах приятелка с такив оплаквания за гърдите - неразположение и бяло течение от зърната. Отиде на лекар и й назначиха изследвания и лечение. Не беше бременна, проблема беше друг.
Така, че отиди на лекар  Peace

# 6
Много Ви благодаря за отговорите,защото за мен си е направо чист ужас покрай тези симптоми.Аз противозачатъчните ги пия от 6 месеца и затова и на мен ми беще много странно.И се чудех дали мого да забременея по времето м-у опаковките(пия Хлое,както ми препоръча гинеколога).Защото единствения път когато го правихме без беще тогава-между опаковките. newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 248
Отиди на лекар   Peace

# 8
  • liebe ist fur alle da ( в АдА )
  • Мнения: 1 243

 Peace Peace Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 327
Отиди на лекар

# 10
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 174
Няма вероятност да си бременна,но имаш някакъв проблем определено.Ние не можем да ти помогнем,иди на лекар,не отлагай! Peace



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт