КАК ДА СИ ВЪРНА ЛЮБОВТА НА ЕДИН МЪЖ?

  • 16 963
  • 131
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ! ИСКАМ ДА ВИ РАЗКАЖА МОЯТА ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ И ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗМИСЛИМ ПЪКЛЕН ПЛАН ДА СИ ВЪРНА ВНИМАНИЕТО И СТРАСТТА МУ КЪМ МЕН! ЩЕ ВИ РАЗКАЖА ЗА НАЧАЛО БЕЗ МНОГО ПОДРОБНОСТТИ,  КОЙТО ИСКА ДА ПИТА ПОДРОБНО С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ОТГОВАРЯМ! ЗАПОЗНАХМЕ СЕ ПРЕДИ 6МЕС. НО ОТ 2 МЕС. СМЕ ЗАЕДНО АКО МОЖЕ ТАКА ДА СЕ КАЖЕ. ТОЙ Е ДОСТА ЗАМОЖЕН И МАЛКО СТРАНЕН ЧОВЕК ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ ГО ХАРЕСВАТ, НО ТОВА ЧЕ ИМА СРЕДСТВА ЗА МЕНЕ КОМПЕНСИРА СТРАННОСТТА МУ, НА МЕНЕ МНОГО МИ ХАРЕСВА. Embarassed КОГАТО СЕ ЗАПОЗНАХМЕ ИЗЛИЗАШЕ С НЯКОЛКО ЖЕНИ НО НИЩО СЕРИЗНО КЪМ НИКОЯ, АЗ НЕ ГО РЕВНУВАХ ЗАЩОТО И АЗ СЪМ СЕРИОЗНО ОБВЪРЗАНА , НЯМАМ ДЕЦА И НИКОГА НЕ СЪМ МУ ПРАВИЛА ПРОБЛЕМИ ЗА ТЕЗИ ЖЕНИ КАТО СИ МИСЛЕХ,  ЧЕ СЛЕД ВРЕМЕ АКО ИМАМЕ НЕЩО ПО СЕРИОЗНО ТОГАВА МОГА ДА ИМАМ ПРЕТЕНЦИИ ЗА ТЕЗИ НЕЩА. БЯХМЕ ВСЕКИ УДОБЕН МОМЕНТ ЗАЕДНО, ОБАЖДАШЕ МИ СЕ ВСЕКИ ДЕН ПО НЯКОЛКО ПЪТИ , ХОДИХМЕ В ЧУЖБИНА НА ПОЧИВКА ПРОСТО СЕ ЧУВСТАВАХ,  ЧЕ МЕЧТИТЕ МИ СЕ ЗБЪДВАТ И НЕМОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ. ДО ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ КОГАТО БЯХМЕ УИКЕНДА ЗАЕДНО ( БЯХМЕ В ТЯХ) И СИ ЛЕЖАХМЕ В НЕДЕЛЯ ПРЕД ТВ-то И ПОИСКА ДА ТРЪГВАМЕ ДЪРЖЕШЕ СЕ СТУДЕНО И . МИНАХА ДНИТЕ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАШЕ ( И АЗ НА НЕГО) ВИДЯХМЕ СЕ БЛИЗО ДО РАБОТНОТО МИ МЯСТО ( ТОЙ ТАМ ИМА ОФИС), СЛУЧАЙНО.  ОТИДОХМЕ НА ОБЯД И СТРАСТТА ВЗЕ ВРЪХНАТА СИ ТОЧКА И ОТИДОХМЕ ПРЕЗ ДЕНЯ ДА ГО НАПРАВИМ В ТЯХ. НАПРАВИХМЕ ГО БЕШЕ МНОГО ХУБАВО, ПОСЛЕ ГО ПОПИТАХ КАКВО СЕ Е ПРОМЕНИЛО ЗАЩО ТАКА СЕ ДЪРЖИ, ТОЙ КАЗА ЧЕ НЯМА ПРИЧИНА И ЧЕ ЩЕ МИ СЕ ОБАДИ ДА СЕ ВИДИМ И ДА СИ ГОВОРИМ, ОТТОГАВА НЕ СЕ Е ОБАЖДАЛ. Sad АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ ЯВНО ВСИЧКО ПРОСТО СЕ Е ИЗПАРИЛО, НО КАТО СЕ ВИДИМ ХИМИЯТА Е НЕУДЪРЖИМА) КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ПОСТЪПЯ СПОРЕД ВАС НЕ МИСЛЯ,  ЧЕ ТРЯБВА АЗ ДА ГО ТЪРСЯ , НО ВЕЧЕ СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ЕГОТО МИ НЕ Е ПОРАСНАЛО И ТО НА 28ГОД. Mr. Green ЩЕ ЧАКАМ МНЕНИЯ И ПРЕПОРЪКИ Hug

# 1
  • Мнения: 1 475
Дано не те заболи, от отговора ми- според мен те е използвал, просто заради единия секс!!Вече явно ти се е наситил за 2 месеца, а може би просто се е появила  нова по-интересна секс-партньорка за него!!!
Мое мнение, забрави го и не се унижавай да го търсиш!! Hug

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 14:21 от somebody

# 2
  • София
  • Мнения: 15 449
Дали не е     newsm78

И с тези големи "крещящи" букви?

# 3
И ЗА КАКВО ЩЕ ПУСКАМ ПЪРЗАЛКИ ЗА ТАКАВА ТЕМА, КАТО НЯМА КАКВО ДА КАЖЕШ ПОНЕ НЕ ДРАЗНИ

# 4
  • Мнения: 4 916
... ТОВА ЧЕ ИМА СРЕДСТВА ЗА МЕНЕ КОМПЕНСИРА СТРАННОСТТА МУ, НА МЕНЕ МНОГО МИ ХАРЕСВА....

 Joy

п.с. естествено, че е пързалка.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 449
Наистина нямам какво да кажа,признавам, но не разбирам, кое те дразни та  крещиш?

# 6
  • на майната си
  • Мнения: 425
Мисля, че е време за нов подфорум - Да се поизложим /не съм сигурна за правописа  Embarassed/ кой с каквото може.

# 7
  • Мнения: 122
ЗДРАВЕЙТЕ МАЦКИ! ИСКАМ ДА ВИ РАЗКАЖА МОЯТА ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ И ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ДА ИЗМИСЛИМ ПЪКЛЕН ПЛАН ...

Здравей мацко... предлагам ти в твоя пъклен план да включиш не само любовните си умения и чара си на жена, а също така и съветите на човека с който си сериозно обвързана, на останалите няколко мадами с които споменатият момък предполагам, че има такива обедни изблици на нежност и ги води в тях да го направят... та дано бъде замаян в един момент и се сбъднат мечтите ти за нови екскурзии в чужбина...  ooooh!

# 8
  • Мнения: 71
Съжалявам, че си изпаднала в такава ситуация. Този мъж не е за една жена. Преживей го!

# 9
Ех че сте.............. мерси за нормалните отговори!
Съжалявам, че си изпаднала в такава ситуация. Този мъж не е за една жена. Преживей го!
Ще се радвам ако има някоя жена попадала в подобна ситуация да споделим нещичко заедно!

# 10
  • Мнения: 1 775
Да видим сега. Ако правилно съм ти разбрала крясъците, ти си сериозно обвързана, но това не ти пречи да се *укаш със странен богат мъж, който те води на почивки в чужбина, като наричаш това "любов" Thinking. Мацко, ми тебе човек жива да те оплаче, милата  Confused. Ти обичаш ли го този човек наистина? А този, с когото си сериозно обвързана? Съжалявам за грубостта, но постът ти звучи, сякаш ти липсват паричките и *укането с него, а не като любовна история, както го наричаш.

# 11
  • Мнения: 2 388
Този, с който си сериозно обвързана има ли пари?

# 12
  • Мнения: 122
Този, с който си сериозно обвързана има ли пари?


Аз пък искам да знам дали има офис... ама негов...  newsm78

# 13
А той не разбрах женен ли е?Щото ако е това променя нещата доста.Ще ти е трудно.Ако има семейство ще държи на тях на първо място.Мъжете са по-верни на семейството си от жените в такива случаи на забежки.

# 14
  • Мнения: 1 475
Този, с който си сериозно обвързана има ли пари?


. БЯХМЕ ВСЕКИ УДОБЕН МОМЕНТ ЗАЕДНО, ОБАЖДАШЕ МИ СЕ ВСЕКИ ДЕН ПО НЯКОЛКО ПЪТИ , ХОДИХМЕ В ЧУЖБИНА НА ПОЧИВКА ПРОСТО СЕ ЧУВСТАВАХ,  ЧЕ МЕЧТИТЕ МИ СЕ ЗБЪДВАТ И НЕМОЖЕХ ДА ПОВЯРВАМ.

мисля, че тук се крие отговора

Общи условия

Активация на акаунт