Горещо препоръчвам този документален филм на всички жени!!

  • 4 660
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
 Аз нещо не съм в ред- инфото за филма не ме трогна и не породи желание да го гледам.Кажете, моля, кое му е чак пък толкова уникалното, че чак да е препоръчително всяка жена да го гледа.

# 16
  • Мнения: 49
Музиката много ме впечатли Hug Историите са най-различни, човешки и... доста екзотични, поне някои  Rolling Eyes  Заслужава си да се гледа!

# 17
# 18
О да щуротиите за преражданията са на мода... Laughing

Точно!  Peace
PeaceАма как ги работят жените, възползвайки се от майчинските им чувства, да им наврат още една  ала-бала  в главиците.

# 19
  • Мнения: 6 992
Каква точно ала-бала?
Документален филм за различните раждания по света, я майките ги избрали, я традициите такива, но все пак документален...
НИщо особено не ми е внушил. Хареса ми много, защото беше поднесен доста приятно, нежно дори.

# 20
  • Мнения: 49
Честно казано никакъв момент с прераждане не ми е останал в главата  Thinking  Идеята е съвсем различна.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 978
Много хубав филм. Хареса ми, зареди ме със спокойствие, накара ме да се замисля.....

Много хубава музика.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Еййй никой не ги сийдва тез торенти! Как да го изтегля сега!

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
ОООООООО гледахго, даже плаках на моменти newsm10 Popcorn

# 24
  • Мнения: 686
Има ли го но друго място освен в Замунда?

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
bananabg.com е единственото място, където го сийдват и може да се изтегли инече го видах в DMCA-removal-from-Google', DMCA-removal-from-Google, teorent.DMCA-removal-from-Google и къде ли още не, а и в kolibka.com

# 26
  • София
  • Мнения: 3 978
Еййй никой не ги сийдва тез торенти! Как да го изтегля сега!

Аз сийдвам в Замунда - в момента има 21 сийдера, за около час се сваля! Айде и други да посийдват малко! Naughty

# 27
  • Мнения: 131
Ето го с БГ субтитри и в Арена-заинтригувана съм вече и аз.... Rolling Eyes
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=7104bab38900accbd … 3f3389cff7b3e1f09

# 28
  • Мнения: 49
И в замундата има линк за български субтитри  Peace

# 29
  • Мнения: 1 701
Гледах го.
Освен частта с раждането у дома - ама няма да говоря по въпроса, че все се намира кой да ме нападне - другото ме трогна много.
Филма е хубав и чак си поплаках малко! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт