Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Някой може ли да ми каже нещо повече за др Маджаров,работи в Клиниката Ел Масри,пластичен хирург...ще ни се налага премахване на брадавички на бебето ми след няколко месеца Rolling Eyes...казаха ми че е най добрия в града....особено за малки дечица newsm78
Цитирай
Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!
Цитирай

Бургас

Др Маджаров и за уголемяване на бюст не става, лично виждам на дружката си какво направи.
Цитирай

Бургас

Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!

оле   аз пък само хубави работи чувам за него newsm78
божеее как да оставя детенцето си.....аз мислех при него да ходим ,просто исках някое друго мнение
Цитирай
Shtastlivka,na negovata ili na tvoita drujka e pravil gardi? Very Happy Laughing  I az se 4udq za nego,no mai 6te tarsq drug.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.