Чиста кръв

  • 2 177
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 116
Е,какво мислите?  Simple Smile Това е единствената "сапунка",която е в списъка ми с любими сериали.Невероятен актьорски състав и много интересен сюжет.Жалко,че свърши. Sad

# 1
  • Мнения: 4 290
Аз го гледах понякога. Не беше лошо филмчето, малко по- различно от класическите сапунки. Добре, че не забравих да гледам последната серия вчера.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 459
Някой ще бъде ли така любезен да ми обясни как свърши филма  Rolling Eyes
Последните три-четири серии не можах да ги гледам  Confused

# 3
  • Мнения: 4 290
Аз изпуснах предпоследната серия, за това ще ти го нахвърлям набързо.
Еусебио нареди да убият Едуардо, а Флоренсия го намери в много тежко състояние. За да спаси живота му, Майк го транспортира в Щатите. Лусия посети Еусебио и Паулина и им каза, че се срамува от тях и не ги иска в живота си и в този на детето и. Паулина застреля Еусебио (доста зрелищно, между очите Laughing) и се предаде на полицията.
Нищо не разбрах за Ренато, само, че е в инвалидна количка и в затвора.
Минават шест месеца и се ражда детето на Сусана. И тъкмо Федерико се радва, че то ще наследи парите на Лагос и се появява бащата на Самуел, който го обвинява в убийството му. В замяна на мълчанието си, той иска да се признае бащинството на Самуел. И повече нищо не дадоха за тях.  Rolling Eyes
След това се роди и синът на Лусия и Симон, който съответно наследява всичко. Симон решава да подели парите със сестрите си.
Междувременно, Ирене използва парите на Хосе Мария за да построи училище с Флоренсия. Освен това си намира и гадже.  Laughing Паулина е в затвора и получава писмо от Лусия със снимка на бебето. Лусия пише, че не може да промени факта, че тя му е баба и през годините ще и праща писма и снимки, но нищо повече.
Едуардо се връща жив и здрав и на гроба на майка му си изяснява отношенията с Флоренсия.
И всички заживяли щастливо.  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 459
Клото,   bouquet Hug

# 5
  • Мнения: 4 111
И на мен ми хареса филмчето, не съм гледала първите серии и някои неща ми се губят. Хубави герои, Едуардо ще ми липсва  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 3 826
обърках го с Първа кръв , на бат Силвестър ... Grinning

# 7
  • Мнения: 2 111
Да,много хубаво сериалче беше.Жалко че свърши.
Новият сериал ми се струва доста скучен.

# 8
  • Мнения: 123
да да беше много интересен...но свърши.само дето края ми се видя много скучен и претупан.А новия сериал все още ми простее,но не се знае

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
пък аз помислих, че става въпрос за онзи "чиста кръв" от зората на сапунките... с една корасон май беше. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 111
пък аз помислих, че става въпрос за онзи "чиста кръв" от зората на сапунките... с една корасон май беше. Mr. Green

И аз го помня това, но смътно. Дублира се заглавието.

# 11
  • Мнения: 4 290
В новия сериал май само Марио Симаро ми харесва. Вероятно ще го пропусна.

# 12
  • Мнения: 4 111
В новия сериал май само Марио Симаро ми харесва. Вероятно ще го пропусна.

И пак с Дана Гарсия.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 434
да да беше много интересен...но свърши.само дето края ми се видя много скучен и претупан.А новия сериал все още ми простее,но не се знае

Аз не можах да го гледам, така и не ми стана интересен. А новия сериал е римейк на "Господаря на Раузан" с Освалдо Риос.

http://www.telenovella-bg.com/movies/info/rauzan

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 09:43 от Тайна

# 14
  • Мнения: 133
От доста време не бях гледала сапунка с такова нетърпение за следващата серия.Жалко че свърши  Sad

Общи условия

Активация на акаунт