Има ли 4-та власт в България?

  • 7 605
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 475
Медиите са подчинени на всички други, но не и в услуга на обикновения човек!
[/quote]

Я, а защо когато имате проблем, чието решаване ви е отказано от съответната институция, хуквате по студия и редакции  newsm78

# 76
  • Мнения: 475
Но имат големи продажби.

Боже... И, мислиш, от това се издържат?  smile3507

# 77
  • Мнения: 475
Има само една власт и  тя се казва Ахмед Доган

Хм, СКАТ имали един зрител...

# 78
  • Мнения: 2 018
Медиите са подчинени на всички други, но не и в услуга на обикновения човек!


Я, а защо когато имате проблем, чието решаване ви е отказано от съответната институция, хуквате по студия и редакции  newsm78

Ако засегна, нечии интерес от останалите три власти - 4-тата такава ще ми помогне ли!?
Да, да, ама не!

# 79
  • Мнения: 475
Медиите са подчинени на всички други, но не и в услуга на обикновения човек!


Я, а защо когато имате проблем, чието решаване ви е отказано от съответната институция, хуквате по студия и редакции  newsm78

Ако засегна, нечии интерес от останалите три власти - 4-тата такава ще ми помогне ли!?
Да, да, ама не!

Нали пропагандирате тезата за подкупни медии? Та в този ред на мисли - ще ти помогнат, да. Просто трябва да уцелиш подходящата, пак във вашия ред на мисли...

# 80
  • Мнения: 2 018
Както писах по-горе - всичко е въпрос на власт, пари и /сега ще добавя/ страх /автоцензурата ти е известна нали?/
Та в тоя ред на мисли - едва ли!  Laughing

# 81
  • Мнения: 475
автоцензурата ти е известна нали?

Надявам се правиш разлика между авто- и цензура  Shocked И не, не ми е известна. Известно ми е само, че хората не знаят как да използват медиите. Но, виж, в храченето го докарват.

# 82
  • Мнения: 2 018
Правя разлика, разбира се.  Laughing

А ти, представител на медиите ли си?

# 83
  • Мнения: 475

А ти, представител на медиите ли си?

Що, за да отвоюваш победа с "това обяснява всичко"?

# 84
  • Мнения: 2 018

А ти, представител на медиите ли си?

Що, за да отвоюваш победа с "това обяснява всичко"?

Ще ти отговоря честно - помислих си, че или си, или са ти решили някой битов проблем, като скандал със съседа например. Това би обяснило всичко, да!

Иначе по цял свят се знае, че медиите са в услуга на нечии финансови интереси. Не откриваме топлата вода.  Wink

# 85
  • Мнения: 475
Ще ти отговоря честно - помислих си, че или си, или са ти решили някой битов проблем, като скандал със съседа например. Това би обяснило всичко, да!

И лошото къде е в случая? Че съм намерила изход? Между другото, пия водата студена.

# 86
  • София
  • Мнения: 38 431
Ще ти отговоря честно - помислих си, че или си, или са ти решили някой битов проблем, като скандал със съседа например. Това би обяснило всичко, да!

И лошото къде е в случая? Че съм намерила изход? Между другото, пия водата студена.

Някои хора май не са чели правилата на Форума когато са се регистрирали или искат да си покажат рогата като новаци... или си просят бан.

# 87
  • Мнения: 2 018
Ще ти отговоря честно - помислих си, че или си, или са ти решили някой битов проблем, като скандал със съседа например. Това би обяснило всичко, да!

И лошото къде е в случая? Че съм намерила изход? Между другото, пия водата студена.

Не ми отговаряш на въпроса  Wink Решили са ти пробем, така ли е?

# 88
  • Мнения: 1 941
Лелеееееее, от къде се извъдихте толкова много медийни експерти? Добре, че повечето журналисти не пишат като вас тук - без доказателства, без ясна теза, хаотично и хипотетично. Че, да ви питам тогава какво щяхте да правите .....

# 89
  • Мнения: 4 916
автоцензурата ти е известна нали?

Надявам се правиш разлика между авто- и цензура  Shocked И не, не ми е известна. Известно ми е само, че хората не знаят как да използват медиите. Но, виж, в храченето го докарват.

Този потребител със сигурност не е медиен труженик, просто защото всички в тази сфера са прекрасно запознати със значението на думата.

Общи условия

Активация на акаунт