Има ли 4-та власт в България?

  • 7 597
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Тази вечер, за пореден път ме втриса отношението на медиите към определена ситуация!
Конкретно, новината е, че Пламен Константинов, Мартин Стоев и един куп други величия в родния волейбол си заминават!
Ако медиите бяха 4-тата власт (както е в нормалните държави), не мислите ли, че би трябвали да "падат глави" в управителния съвет на БФВ? Защо нашите медии са фурнаджийски лопати... и дори мога да се обзаложа с всички Вас, че след съвсем кратък период от време този проблем ще бъде пратен в забвение!
Е, не е ли крайно време да определяме живота си сами - без намесата на партии и медии? Вие не се ли гнусите от лица (то не са и лице даже) като Данчо Лазаров, Феим Чаушев, Иван Костов... и още мноооооооооооооооооооого знаини и незнайни мазници, които Ви размахват пръст от телевизора... и Ви обясняват как трябва да си живеете живота?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
"Ако медиите бяха 4-тата власт (както е в нормалните държави............"

Мисля,че си отговори сам

# 2
  • Мнения: 516
Не. Журналистите в България са измекяри.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От всичката гняс, която се излива около нас, ти се възмути от някаква история с волейболисти?
Наистина ли?

В България има само една власт.
Мисля, че на всички е ясно коя е тя.

# 4
  • Мнения: 2 401
Спорта не ме вълнува, но откровено се гнуся от споменатите по-долу..
Колкото до 4-та власт - има я разбира се и от нея няма отърване.

# 5
  • Мнения: 3 824
те направо са си трета власт , поради липса на третата - съдебна

иначе атаката срещу волейболистите е вътрешна - и чата с Бриана бе пуснат от вътрешни хора , както и ''допинг-скандала'' с Пламен Константинов бе вътрешен - МОК никога не е казвал , че има проблеми с негова проба - обаче Бай Ганьовците нали са ''услужливи'' - веднага побързаха да раздухат всичко ,
Битиви чак и студио направиха , за да информират подробно , гнусна работа

ситуацията във волейбола е абсолютно идентична с тази във футбола  - байганьовците скапаха всичко . това е . добре дошли в БайГаньовия

# 6
  • Мнения: 6 607
Има разбира се, за съжаление си върши работата като останалите три.

# 7
  • Мнения: 984
Журналята пеят по свирката на този, който плаща музиката. Не мога да им се обидя - и те деца хранят. Това все пак им е занаята. Ако трябва да са такива, за да заработват насъщния - това е тяхно право. Обаче сташното идва, когато запоне да им се връща в собствения живот.

# 8
  • Мнения: 2 755
От всичката гняс, която се излива около нас, ти се възмути от някаква история с волейболисти?
Идентични истории, като тази, се случват във всички сектори и на всякакви нива. Достатъчно е само да се огледаме около нас.
Фиатаджия, медиите у нас са поръчкови. Както знаем, който плаща, той поръчва музиката. Tired

# 9
  • Мнения: 3 423
Винаги ми се е струвало много махленско
отразяването на събития в нашите медии.
Но пък коя съм аз, че да си давам мнението
и какво изобщо ме касае. Май нямам право,
както би казала Шанел, ако би била тук сега.
И все пак, чак пък власт...

# 10
  • Мнения: 2 755
И все пак, чак пък власт...
Власт са и още как. Идеални са за промиване на мозъци. Успееш ли да купиш медиите, печелиш изборите. Оу, чакай, че забравих да спомена и поръчковите социологически агенции.
Спирам, че ми иде да ... Sick

# 11
  • Мнения: 3 423
И все пак, чак пък власт...
Власт са и още как. Идеални са за промиване на мозъци. Успееш ли да купиш медиите, печелиш изборите. Оу, чакай, че забравих да спомена и поръчковите социологически агенции.
Спирам, че ми иде да ... Sick
Власт? Или слуги? Последно?

# 12
  • Мнения: 2 755
И все пак, чак пък власт...
Власт са и още как. Идеални са за промиване на мозъци. Успееш ли да купиш медиите, печелиш изборите. Оу, чакай, че забравих да спомена и поръчковите социологически агенции.
Спирам, че ми иде да ... Sick
Власт? Или слуги? Последно?
Да ги наречем, мммммммм.... властимащи слуги и да си стиснем ръцете.  Wink

# 13
  • Мнения: 3 423
Според мен нямат абсолютно никаква власт.
Точно те нямат. Оставят дъха да са средство.

# 14
  • Мнения: 2 755
Лиске, Берлускони, какъв беше преди да направи политическа кариера?

Общи условия

Активация на акаунт