Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 авг. 2008, 20:44 ч.

? за изопринозин

• 1 006
  • 10
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
Здравейте!Искам да ви питам давали ли сте изопринозин на вашите деца,през кой период на годината и дали сте доволни от него?Мога ли да разчитам на него и дали въобще да  го давам от есента?
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Горно нанадолнище
Давала съм на синът ми , но не мисля , че има ефект. Rolling Eyes Той по - скоро се дава при вирусна инфекция  newsm78

# 2
  • София
Давала съм, но при дъщеря ми нямаше особен ефект.

# 3
Да, миналата семица момчето ми пи. Той е на 2 години. Какта се разболя - пипна вирус и докато се опитвахме да се преборим с витамини и алтернативни методи, нещата се задълбочиха и лекаря даде антибиотик. След нея малкия вдигна високата температура и лекаря  веднага даде изопринизн, за да опитаме поне той да отърве антибиотика. Дали от него, не знам, но на третия ден спря да вдига температура и аз спрях лекарството.

# 4
  • между ад и рай
Давала съм.На седмия ден малката се разболя и го спрях.Аз също пиех с нея ,защото имах херпес и аз се разболях.

# 5
Давала съм на синът ми , но не мисля , че има ефект. Rolling Eyes Той по - скоро се дава при вирусна инфекция  newsm78
Peace Не съм доволна!

# 6
Давала съм и имаше ефект, но като го спряхме пак се започна с боледуването. Но определено не толкова често..! Peace

# 7
Пих го когато боледувах от варицела, мисля че се използва по време на вирусна инфекция, а не като профилактика.

# 8
  • в джунглата
Дъщеря ми прави много често херпангини, и често ми се налага да го давам, но това си е вирус и с него и без него пак ще отмине/ макар и по-бавно/. Не мога да кажа 100% че помага

# 9
  • София
мисля че се използва по време на вирусна инфекция, а не като профилактика.

На нас доктор ни го изписа именно за профилактика и като превантивна мярка. Докато го пи дъщеря ми пипна вирус. Вярно, кара го доста леко. Става въпрос за летния грип - изкара го за 1 ден, но не знам дали е от Изопринозина.

# 10
  • СОФИЯ
Благодаря ви за отговорите!От това което прочетох,май няма кой знае какъв ефект,и май няма смисъл въобще да го давам.
Благодаря  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт