Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Споделете вашето мнение и впечатление от салона
Цитирай

И къде е този салон ? Град поне...?  Rolling Eyes
Цитирай
София
Цитирай

не съм го чувала... нов ли е ?
Цитирай
Не е нов салона.Не си ли чувала за Чочо от Fetish?
Цитирай

Там се правят фолк певачките.
Цитирай

да и мен ме интересува, нямат сайт и не го знам даже къде се намира в софия
Цитирай

София

На ул.Милин камък 15
Цитирай

колко е подстригването само. на средно дълга коса ?  Thinking
Цитирай

Нищо не сте чували за него,пък искате да ходите? Кое точно ви привлича - името,салона, фолк певиците?  newsm78
Цитирай

Sofia-selo :D

Ходила съм с вуйна ми много много отдавна когато не беше толкова известен. Тийнка бях още. Чочо пак взимаше добри парички ама и повече внимание обръщаше на обикновените хора. Сега салонът се е превърнал в нещо като ВИП място за "Важни персони". Човек трудно може да му издири телефоните даже. Общо взето час се взима чрез познати или ако отидеш на място и няма как да ти откажат.
Цитирай

морско

Имам един опит за ходене там за подстригване на сестра ми, едвам успях да им намеря телефона, прословутия Чочо беше в отпуск и някакво момиче ни записа за друг, отиваме на другия ден, странен салон, малко сбутан (поне дотам докъдето влязохме) 2още по- странни момчета там, едното изглеждаше като от малцинствата(а даже и беше) и двете имаха много женствени маниери, въпросното от малцинствата спори известно време с нас, сигурни ли сме били, че имаме час, защото той нищо не бил знаел ( а както споменах момиче ни записа часа по телефоа) и ако сме имали наистина час трябвало да чакаме, защото бил зает ( не се виждаше клиент наоколо) и след още няколко подобни обяснения в тоя стил с кръстени крака на едно диванче и пренебрежителен поглед(или по скоро не ни погледна), ние просто тръгнахме и повече там Stop Naughty , ама Чочо може да е добър или другите, просто споделям лични впечатления, не пречи да опиташ ако искаш ...
Цитирай
Li4no na men salona mi mng xaresva!!! Ne mislq 4e tam se obra6ta samo vnimanie na izvesnite li4nosti xodat i po obiknoveni xora,lelq mi raboti tam i tq ne obslujva samo folk pevicite salonat e v sofiq na ulica"Milin kamak 15"
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.