Салон "Fetish"

  • 7 991
  • 12
  •   1
Отговори
Споделете вашето мнение и впечатление от салона

# 1
  • Мнения: 223
И къде е този салон ? Град поне...?  Rolling Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 223
не съм го чувала... нов ли е ?

# 4
Не е нов салона.Не си ли чувала за Чочо от Fetish?

# 5
  • Мнения: 487
Там се правят фолк певачките.

# 6
  • Мнения: 14 486
да и мен ме интересува, нямат сайт и не го знам даже къде се намира в софия

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
На ул.Милин камък 15

# 8
  • Мнения: 223
колко е подстригването само. на средно дълга коса ?  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 813
Нищо не сте чували за него,пък искате да ходите? Кое точно ви привлича - името,салона, фолк певиците?  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 885
Ходила съм с вуйна ми много много отдавна когато не беше толкова известен. Тийнка бях още. Чочо пак взимаше добри парички ама и повече внимание обръщаше на обикновените хора. Сега салонът се е превърнал в нещо като ВИП място за "Важни персони". Човек трудно може да му издири телефоните даже. Общо взето час се взима чрез познати или ако отидеш на място и няма как да ти откажат.

# 11
  • Мнения: 89
Имам един опит за ходене там за подстригване на сестра ми, едвам успях да им намеря телефона, прословутия Чочо беше в отпуск и някакво момиче ни записа за друг, отиваме на другия ден, странен салон, малко сбутан (поне дотам докъдето влязохме) 2още по- странни момчета там, едното изглеждаше като от малцинствата(а даже и беше) и двете имаха много женствени маниери, въпросното от малцинствата спори известно време с нас, сигурни ли сме били, че имаме час, защото той нищо не бил знаел ( а както споменах момиче ни записа часа по телефоа) и ако сме имали наистина час трябвало да чакаме, защото бил зает ( не се виждаше клиент наоколо) и след още няколко подобни обяснения в тоя стил с кръстени крака на едно диванче и пренебрежителен поглед(или по скоро не ни погледна), ние просто тръгнахме и повече там Stop Naughty , ама Чочо може да е добър или другите, просто споделям лични впечатления, не пречи да опиташ ако искаш ...

# 12
Li4no na men salona mi mng xaresva!!! Ne mislq 4e tam se obra6ta samo vnimanie na izvesnite li4nosti xodat i po obiknoveni xora,lelq mi raboti tam i tq ne obslujva samo folk pevicite salonat e v sofiq na ulica"Milin kamak 15"

Общи условия

Активация на акаунт