Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

София

Мами, кажете къде може да се купи въпросното стъкълце с лепенка.

Мерси!
Цитирай

Paradise

Аз такова нещо не съм купувала.
В лабораторията, където правят изследванията, сами си взимат материала и тези стъкла със скоча са от тях.
Цитирай

София

Искаш да кажеш, че ще водиш детето в лабораторията да вземат отпечатък? Нас докторката ни инструктира сутрин, непосредствено след сън, да го лепнем и да го занесем.
Цитирай

Paradise

Така съм процедирала 2 пъти.

Попитай в аптеката за такива стъкла или вашия личен лекар.
Цитирай

София/Ямбол

На мен ми го даде личната лекарка на детето.
Цитирай

София

на мен нито ми го дадоха, нито ми казаха от коя точно аптека да го взема  Confused
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

От вашата лекарка или си го купи от аптеката Peace
аз лично миналата година  купих от аптеката до нас стъкълцето , а лепенката е обикновен скоч.
Цитирай

Варна

Би трябвало да можеш да го купиш от всяка аптека. PeaceМиналата година се наложи да го купя и го намерих в обикновена квартална аптека. Единият път аз се пробвах да лепя,но не стана,а следващият път беше в лабораторията,която прави изследването.
Цитирай

Mediterraneo

Досега три пъти съм водила детето в лаборатория за такива изследвания, не съм купувала стъкла. А и никога никой не ми каза, че трябва да е непросредствено преди сън, от форума го научих  Rolling Eyes
Цитирай

София

Купуваш си от аптеката стъкълцето и сутрин след като се събуди детето лепваш едно тиксо на дупето и го залепяш на стъклото!
Цитирай

София

Купуваш си от аптеката стъкълцето и сутрин след като се събуди детето лепваш едно тиксо на дупето и го залепяш на стъклото!

Laughing
така и направих тази сутрин
след като вчера обиколих сто аптеки...накрая се обадих на докторката и тя ми каза, че всъщност имала, ама то представлявало просто стъкло микроскопско... ooooh!
та купих си аз за 10 ст стъклото и сутринта го лепнах...
ама малоумна история  Laughing
Цитирай

София

И ние вчера правихме това изследване.Лекарката ни даде стъклото с тиксото.
Цитирай

Sofia

Аз го взех от ХЕИ.Там ни направиха изследванията за паразити
Цитирай

Ямбол

Досега три пъти съм водила детето в лаборатория за такива изследвания, не съм купувала стъкла. А и никога никой не ми каза, че трябва да е непросредствено преди сън, от форума го научих  Rolling Eyes
Не преди, а след сън сутринта. Тогава паразитите(глистите), ако има такива, излизат и снасят яйца. Това от лекар го знам. Затова е най-сигурно да се улови сутрин след сън, през деня са заети с хапване от коремчето и не излизат към ануса и може да не е точно изследването. Малко с черен хумор го обясних, но се надявам да сте ме разбрали.

По темата и стъклото и шишенцето ни ги дадоха от лабораторията. И урина по друг повод давахме на детето скоро и пак от там ни дадоха стерилно шише.
Цитирай
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.