Гейски сайт коментира детски изказвания!

  • 2 539
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 726
Бях срещала цитата в някой профил на БГ-Мама свързан, с някакво изследване във връзка с отношенията на децата към Господ. Пуснах търсачката на Гугъл и ето какво открих :http://www.bgmen.com/1/b1/t281/?PHPSESSID=68078c2a4a946097ca3323407ce6a503
Статията е супер интересна , но някои  от изказванията са изключително гнусни и доста ме притесниха, като това например:

Обожавам деца! По едно време работех дори с по-малки - от 4 до ехеее 18 и винаги ми е било приятно. За няколко въпроса съм доста скептичен, че са с детско авторство, но днешните деца са способни на такова творчество. Хич не е по темата,  но докато пишех се сетих за едно момче, което беше много разстроено - плачеше неутешимо затова, че друго го нарекло тъпанар! Не бяха малки - по на 12. Но бях шокиран от това, че ВСЕ ОЩЕ има МОМЧЕТА, които биха се почувствали наранени от вербална агресия. Трепереше целия, а аз стоях като бастун и се опитвах да го успокоя. Имаше нужда да го прегърна, но идиотското опасение как бихме изглеждали и кой какво би си помислил, ме застави да стоя и да гледам как се мъчи.  Както и да е, когато го оставих, мокрите му очи се смееха. Знам, че винаги ще помни това, което направих за него, но аз винаги ще помня това, което не можах!

Като майка на момче се почуствах като параноичка, струва ми се че сватът е пълен с педофили...
 
 
 

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 09:00 от savina_h

# 1
  • Мнения: 4 111
 newsm78
За мен това изказване не е педофилско.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Кои са другите гнусни изказвания? И какво точно те притесни в цитираното изказване? Че човекът се е притеснил да прегърне наранено детенце ли?

# 3
  • Мнения: X
Предполагам гейовете също могат да бъдат милозливи и добри хора и да обичат децата. Определено в днешно време сме много подозрителни към подобни чисто човешки отношения. Хич не е хубаво това да се търси греха във всичко - човек наистина започва да се извращава. Ама май няма начин. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 726
Цитат
Знам, че винаги ще помни това, което направих за него, но аз винаги ще помня това, което не можах!

Надявам се това да не се е случило на мойто или на което и да е дете , никога #2gunfire

# 5
  • Мнения: 2 032
Не, Савина, може да се твърди, че с простаци е пълен светът.
Хайде, пускай още стрелящи емотикони, че ги обичам.

# 6
  • Мнения: 12 648
Какво да не му се случи - да го нарекат тъпанар - кофти, ама се преживява. Защото не видях какво друго страшно му се е случило. Само ми стана мъчно как човекът не е могъл да помогне, заради някакви си параноички.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
savina_h , темата ти е груба и обидна.
По тази причина няма да същестува дълго.

Правиш ли разлика между "гей" и "педофил"?

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Цитат
Знам, че винаги ще помни това, което направих за него, но аз винаги ще помня това, което не можах!

Надявам се това да не се е случило на мойто или на което и да е дете , никога #2gunfire

Какво според  теб е направил и какво е пропуснал да направи човека ? Никъде няма намеци за сексуалност и привличане.  Сайта не се отваря.

# 9
  • Мнения: 2 448
Авторката, търсиш под вола теле.

А сайта наистина не се отваря.

# 10
  • Мнения: 2 111
По темата: Аз също нямам притеснения от цитираното изказване.

Не дотам по темата: Нищо не ме отблъсква така както хорската глупост и скудоумие.

# 11
  • Мнения: 2 401
Поредната тема, в която не разбирам за какво се говори. И аз имам син бтв..

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 179
Авторката ако може да копира статията тук, защото линкът който е дала не работи...

# 13
  • Мнения: 2 386
Поредната тема, в която не разбирам за какво се говори.
Тук пригласям и аз. Нищо не разбрах - деца, бгмама, Господ, педофили, параноя, гейове, детски прегръдки.  Rolling Eyes  Joy

# 14

Общи условия

Активация на акаунт